Kadeti Vojvodine remizirali su kao domaćini sa ekipom Crvene zvezde rezultatom 1:1 (0:0) u zaostalom meču 10. kola Kadetske lige Srbije.

Strelac jedinog pogotka za „staru damu“ bio je Milošević u 80. minutu, dok je za Crvenu zvezdu pogodio Bubanj u 67.

Vojvodina: Borak, Hramiš, Bukinac, Čutović (od 75. Velikić), Romić, Kostadinović, Kovačev, Tokin, Milošević, Janjić, Stajki (od 75. Butraković).

Crvena zvezda: Miladinović, Nedeljković, Stojsavljević, Lečić, Vukičević, Đurić, Miladinović (od 81. Cvetković), Šljivić, Bubanj (od 85. Karišik), Radonjić, Vukojević (od 38. Begović).

Vojvodina je krenula agresivno od prvog minuta, pritisnula je goste i nije dozvoljavala Crvenoj zvezdi da lako iznese loptu. Nakon što se prvih desetak minuta igralo na polovini Zvezde, gosti su prvi put pripretili nakon kornera u 13. minutu, kada je Bubanj glavom gađao preko gola.

Dva minuta kasnije Miladinović je odlično šutirao iskosa sa desne strane, ali je još lepše intervenisao golman Voše Borak, koji je paradom izboksovao loptu u korner.

Vojvodina je uzvratila u 20. minutu preko Janjića, koji je sa 18 metara šutirao pored gola, a samo minut kasnije „stara dama“ je izvela najbolju akciju. Nakon duplog pasa, lopta je došla do Kovačeva, koji je bio u izglednoj poziciji, ali je odlučio da šutira iz prve, te nije bilo posla za golmana Miladinovića.

Nakon perioda igre bez značajnih prilika, u 36. minutu golman Crvene zvezde Miladinović izleteo je iz svog kaznenog prostora i oborio Stajkija u duelu jedan na jedan, a sudija mu je bez razmišljanja pokazao direktan crveni karton.

Minut kasnije Vojvodina je imala najbolju šansu na meču, nakon kornera sa desne strane lopta je došla do usamljenog Miloševića koji je iz neposredne blizine pogodio spoljni deo mreže.

Na startu drugog poluvremena, Zvezda je imala odličnu priliku, Miladinović je izašao sam na  Boraka, šutirao ispod njegove ruke, ali je na gol liniji sjajno reagovao Romić i sačuvao mrežu Vojvodine.

Domaći su u nastavku prvi put pripretili preko Tokina, koji je sa preko  20 metara šutirao pored gola. Voša je mnogo bliže golu bila u 66. minutu kada je lopta došla do Stajkija, koji je atraktivno petom gađao za malo pored stative.

U istom napadu, na drugoj strani, Zvezda je uspela da povede. Nakon brze kontre, Mijatovićev udarac zaustavio je golman Borak, ali je na odbijenu naleteo Bubanj i pogodio za 0:1.

Voša je u finišu krenula u ofanzivu i to joj se isplatilo u 80. minutu. Nakon udarca Luke Tokina sa distance, lopta se odbila do Miloševića, koji se našao na pravom mestu i pogodio za 1:1.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata, ni izglednijih prilika, pa je derbi Kadetske lige Srbije završen bez pobednika.