Svi Vošini treneri

Svi Vošini treneri

U njenoj dugoj istoriji, koja traje više od 100 godina, Vojvodinu je predvodilo mnogo trenera, a neki od njih su u više navrata sedeli na klupi „stare dame“. Najviše puta, čak četiri, to je činio Ivica Brzić.

Što se tiče vremenskog perioda, najduže (pet godina) na klupi Vojvodine sedeli su Gustav Lehner, Branko Stanković i Milorad Ognjanov.

Najtrofejniji trener u istoriji Vojvodine je Branko Stanković, koji je osvojio titulu šampiona Jugoslavije 1966. i Srednjoevropski kup 1977. godine.

Najviše rekorda, čak šest (najviše osvojenih bodova u sezoni, najviše pobeda u sezoni, najmanje poraza u sezoni, najmanje primljenih golova u sezoni, najveću gol-razliku u sezoni i najveći broj uzastopnih pobeda u sezoni), ostvario je Zoran Milinković.

Svi Vošini treneri:

86. Nenad Lalatović (25. 6. 2019. – danas)
85. Radovan Krivokapić (27. 11. 2018. – 12. 6. 2019)
84. Dragomir Okuka (9. 9. 2018. – 26. 11. 2018)
83. Aleksandar Veselinović (9. 4. – 15. 9. 2018)
82. Ilija Stolica (25. 12. 2017. – 5. 4. 2018)
81. Vladimir Buač (21. 9. – 30. 11. 2017)
80. Nenad Vanić (30. 6. – 9. 9. 2017)
79. Radoslav Batak (23.04. do 29.06. 2017)
78. Aleksandar Veselinović (4. 4. – 17. 4. 2017)
77. Dragan Ivanović (23. 12. 2016. – 20. 3. 2017)
76. Nenad Lalatović (11. 11. 2015 – 20. 12. 2016)
75. Zlatomir Zagorčić (17. 3. – 22. 10. 2015)
74. Zoran Marić (20. 5. 2014. – 3. 2015)
73. Branko Babić (8. 1. 2014 – 10. 6.2014)
72. Marko Nikolić (7. 6. 2013 – 30. 12. 2013)
71. Nebojša Vignjević (12. 9. 2012. – 4. 6. 2013)
70. Zlatimir Zagorčić (13. 4. 2012. – 12. 9. 2012)
69. Dejan Vukićević (15. 8. 2011. – 12. 4. 2012)
68. Ljubomir Ristovski (14. 6. 2011. – 14. 8. 2011)
67. Zoran Milinković (27. 5. 2010 – 30. 5. 2011)
66. Milan Đuričić (10. 3. 2010. – 18. 5. 2010)
65. Branko Babić (11. 10. 2009 – 9. 3. 2010)
64. Dragoslav Stepanović (8. 6. 2009 – 2. 10. 2009)
63. Zoran Marić (9. 3. 2009. – 8. 6. 2009)
62. Ljupko Petrović (23. 12. 2008. – 8. 3. 2009)
61. Dragan Radojičić (21. 10. 2008 – 23. 12. 2008)
60. Dragoljub Bekvalac (4. 6. 2008. – 20. 10. 2008)
59. Ivica Brzić (18. 9. 2007. – 1. 6. 2008)
58. Milovan Rajevac (17. 8. 2006. – 17. 9. 2007)
57. Zoran Marić (20. 8. 2005. – 13. 8. 2006)
56. Milan Đuričić (27. 12. 2004. – 14. 8. 2005)
55. Vladimir Petrović (24. 12. 2004. – 26. 12. 2004)
54. Branko Smiljanić (6. 1. 2004. – 9. 11. 2004)
53. Josif Ilić (2003)
52. Miroslav Vukašinović (2002 – 2003)
51. Slobodan Pavković (2001 – 2002)
50. Dragoljub Bekvalac (2000 – 2001)
49. Dragan Okuka (1999 – 2000)
48. Tomislav Manojlović (1997 – 1999)
47. Ljupko Petrović (1996 – 1997)
46. Dragoljub Bekvalac (1996)
45. Đoko Hadžijevski (1995 – 1996)
44. Milorad Kosanović (1993 – 1995)
43. Jovo Kovrlija (1991 – 1992)
42. Ivica Brzić (1990 – 1991)
41. Ljupko Petrović (1988 – 1990)
40. Ivica Brzić (1987 – 1988)
39. Tonko Vukušić (1986 – 1987)
38. Željko Jurčić (1986)
37. Vladimir Savić (1986)
36. Tomislav Kaloperović (1985)
35. Vukašin Višnjevac (1985)
34. Jovan Kovrlija (1984 – 1985)
33. Josip Duvančić (1983 – 1984)
32. Tomislav Kaloperović (1983)
31. Dušan Drašković (1980 – 1983)
30. Marko Valok (1979 – 1980)
29. Ivica Brzić (1978 – 1979)
28. Milorad Pavić (1978)
27. Branko Stanković (1977 – 1978)
26. Todor Veselinović (1974 – 1976)
25. Gojko Zec (1973 – 1974)
24. Dragoljub Milošević (1969 – 1973)
23. Ratomir Čabrić (1968 – 1969)
22. Zdravko Rajkov (1967 – 1968)
21. Branko Stanković (1964 – 1967)
20. Franja Hirman (1961 – 1964)
19. Radomir Momirski (1960 – 1961)
18. Ratomir Čabrić (1959 – 1960)
17. Antal Lika (1957 – 1959)
16. Gustav Lehner (1953 – 1957)
15. Milorad Ognjanov (1952)
14. Ljubiša Broćić (1952)
13. Branislav Sekulić (1948 – 1951)
12. Milorad Ognjanov (1945 – 1947)
11. Janoš Noj (1939 – 1941)
10. Karlo Nemeš (1939)
9. Milorad Ognjanov (1938)
8. Fric Levitus (1936 – 1938)
7. Vili Šurman (1934 – 1935)
6. Karlo Nemeš (1933)
5. Oto Hamaček (1931 – 1932)
4. Oto Nećas (1930)
3. Boško Simonović (1929)
2. Oto Nećas (1926 – 1928)
1. Kosta Hadži (1924 – 1926)