Фудбалери Војводине победили су екипу Жељезничара резултатом 4:2 на отварању Купа пријатељства.

Војводина је питање победника решила у финишу првог полувремена, пошто је Абаџија постигао два поготка, у 33. и 35. минуту.

У другом полувремену поготке су дали још Пауновић у 44. Апостоловски у 57. минуту за недостижних 4:0.

У последњим минутима меча, Жељезничар је успео да ублажи пораз преко Ефендића, који је погодио у 68. из пенала и у 70. минуту поставио коначних 4:0.

За Војводину су наступали: Борак, Трнинић, Миланов, Поповић, Павић, Kостадиновић, Рустић, Апостоловски, Пауновић, Гагић, Абаџија. Клупа: Богуновић, Тркуља, Николић, Хромиш, Токин, Радаковић, Јокић.

У наредном колу, Војводина се састаје са екипом Осијека, а тај меч на програму је у среду од 17 часова.