Пријатељски меч између омладинаца Војводине и У21 екипе аустријског друголигаша Капфенбергера је прекинут у 30. минуту због јаког невремена, односно велике кише праћене градом и грмљавином.

У тренутку прекида утакмица, Војводина је водила 1:0 голом Станојевића у првом минуту.

Војводина је наступила у саставу: Борак, Пауновић, Миланов, Тањга, Абаџија, Дробњак, Тедић, Апостоловски, Тркуља, Станојевић, Милошевић.

Поред постигнутог гола, Војводина је имала још неколико добрих прилика, погодила пречку и генерално била бољи ривал на терену, мада је и Капфенбергер имао једну-две солидне шансе пред голом црвено-белих.

Припреме омладинаца Војводине у Турској су овим завршене, пошто се они сутра, заједно са првотимцима, враћају у Нови Сад.