Prijateljski meč između omladinaca Vojvodine i U21 ekipe austrijskog drugoligaša Kapfenbergera je prekinut u 30. minutu zbog jakog nevremena, odnosno velike kiše praćene gradom i grmljavinom.

U trenutku prekida utakmica, Vojvodina je vodila 1:0 golom Stanojevića u prvom minutu.

Vojvodina je nastupila u sastavu: Borak, Paunović, Milanov, Tanjga, Abadžija, Drobnjak, Tedić, Apostolovski, Trkulja, Stanojević, Milošević.

Pored postignutog gola, Vojvodina je imala još nekoliko dobrih prilika, pogodila prečku i generalno bila bolji rival na terenu, mada je i Kapfenberger imao jednu-dve solidne šanse pred golom crveno-belih.

Pripreme omladinaca Vojvodine u Turskoj su ovim završene, pošto se oni sutra, zajedno sa prvotimcima, vraćaju u Novi Sad.