Омладинци Војводине изгубили су у гостима од Црвене звезде резултатом 3:1 у 25. колу Омладинске лиге Србије.

Црвена звезда: Миладиновић, Ђермановић, Радуловић, Стојановић, Ђурић, Радојевић, Пиргић, Станковић, Теодоровић, Бошковић, Николашевић.

Војводина: Богуновић, Пауновић, Миланов, Поповић, Мајсторовић, Тањга, Абаџија, Апостоловски, Ивановић, Милошевић, Гагић.

Од почетка тимови су водили велику битку на средини терена, али правих шанси није било много у првих 45 минута, после којих је Црвена звезда водила резултатом 1:0.

Звезда је повела из прве праве прилике, у 22. минуту, након прекида са десне стране, Ђермановић је био на правом месту у петерцу и савладао Богуновића за 1:0.

Војводина је озбиљније припретила у финишу првог полувремена, Пауновић је са десетак метара шутирао преко гола, да би потом голман Миладиновић спречио чист гол и изједначење.

На старту другог полувремена Звезда је дуплирала предност, Тањга је у жељи да интервенише оборио нападача домаћег тима, а судија показао на белу тачку. Одговорност је преузео Радуловић који је погодио сам десни угао, Богуновић је прочитао намеру, али није успео да заустави ударац.

Воша је покушала да се врати резултатски у меч, имала неколико солидних акција, али без правог ударца ка голу. Звезда је нападала из контри, а из једне такве ситуације Кахвић је могао да реши меч, али је био непрецизан.

Гостујући тим је своју шансу дочекао у 77. минуту, Пауновић је овај пут био прецизнији него у првом полувремену, са двадесетак метара је упутио неодбрањив ударац за 2:1.  Тај погодак донео је самопоуздање Вошиним играчима, па је у 80. минуту покушао и Ивановић, голман Звезде је зауставио његов ударац.

Звезда је само минут касније имала велику прилику, после контре, Станковић је изашао сам пред гол Воше, Богуновић се истакао одличном интервенцијом.

У 88. минуту Звезда је поново стекла два гола предности, Милошевић је из слободњака са 20 метара био прецизан и поставио коначних 3:1.