Током ове и прошле седмице играле су се утакмице свих репрезентативних селекција, а међу актерима била су и тројица чланова првог тима Војводине.

За националне селекције Србије, од Вошиних играча наступали су – Мирко Топић (У-21) и Урош Кабић и Владимир Милетић (У-19).

У-21 – Мирко Топић

Млада репрезентација Србије уписала је реми и пораз у мечевима са Фарским Острвима и Украјином у квалификацијама за Европско првенство.

Прву утакмицу селекција Александра Рогића одиграла је најпре на „Карађорђу“ против Фарских Острва, резултат је био 0:0. Мирко Топић је био у стартној постави, а терен је напустио у 90. минуту утакмице.

Четири дана касније, млада репрезентација Србије поражена је у 6. колу квалификација за ЕП од Украјине у Љвову – 1:2 (0:1). Мирко Топић је поново био стартер, а из игре је изашао у 83. минуту.

Након шест одиграних утакмица, млада репрезентација Србије има пет освојених бодова и заузима пето место на табели.

У-19 – Владимир Милетић, Урош Кабић

Селекција Дејана Бранковића одиграла је три утакмице на мини турниру у Албанији током ове репрезентативне паузе у склопу првог круга квалификација за Европско првенство.

Србија је најпре у Елбасану, 10. новембра победила Северну Македонију резултатом 2:1. Урош Кабић је у игру ушао у 88. минуту уместо двоструког стрелца Ајдара, док Владимир Милетић није наступио на овом мечу.

Три дана касније, Србија је ремизирала са домаћином Албанијом резултатом 2:2. Имали су изабраници селектора Дејана Бранковића нову победу у џепу, два гола предности погоцима Николе Митуљикића и Лазетића, али су домаћи у финишу успели да дођу до ремија.

Владимир Милетић је против Албаније одиграо цео меч, док је Урош Кабић остао на клупи за резерве.

У одлучујућем трећем мечу, „орлићи“ су поражени од Француске резултатом 2:1, али су упркос томе обезбедили пласман у елитну рунду квалификација за ЕП, као другопласирана екипа на турниру одржаном у Албанији.

Стрелац за Србију био је Ајдар у 33, док су голове за „триколоре“ постигли Чауна у трећем и Аблин у 95. минуту, када су „орлићи“ имали играча мање. Црвени картон у финишу добио је Милетић у 86. минуту због друге јавне опомене, док Урош Кабић није улазио у игру на овом мечу.