У шестом колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине вечерас играју против екипе Пролетера на „Карађорђу“.

Текстуални пренос меча од 20 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Пролетер: Петрић – Митровић, Пејић, Балабановић, Миросављев – Чоловић, Марјановић, Климако, Радиновић – Андрејевић, Танасин.

Војводина: Роцков – Стојковић, Веселиновић, Саничанин, Вучић – Дринчић, Филиповић – Гемовић, Ђуричин, Винсент – Матић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 4.500 гледалаца, међу којима је и градоначелник Новог Сада Милош Вучевић.

12. минут: ГОЛ! Војводина води 0:1. Са половине терена, Дринчић је послао одличан пас из прве ка Ђуричину, који је прихватио лопту, ушао у шеснаестерац, дриблинзима сјајно прошао поред двојице играча Пролетера и потом савладао голмана Петрића.

17. минут: Слободан ударац за Пролетер са око 20 метара је извео Радиновић, али је Роцков одбранио.

20. минут: После корнера за Пролетер, Миросављев је упутио ударац главом са три метра, али је Саничанин са гол-линије избио лопту у поље.

30. минут: Дринчић је феноменално проиграо Винсента са средине терена, а он је одиграо повратни пас до Матића, који је шутирао са око 12-13 метара, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

42. минут: Због приговора на непоказан жути картон једном фудбалеру Пролетера, жути картон добио је шеф стручног штаба Војводине Ненад Лалатовић.

43. минут: Слободан ударац за Војводину са око 35 метара је извео Дринчић, али је Петрић избио лопту у корнер.

44. минут: После центаршута Дринчића са леве стране, ударац главом упутио је Матић, али је лопта прошла поред стативе.

45. минут: После центаршута са десне стране, ударац са око пет метара је упутио Марјановић, али је погодио спољни део мреже.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

47. минут: После центаршута Дринчића са леве стране, ударац са око пет метара искоса је упутио Ђуричин, али је Петрић ухватио лопту.

50. минут: У контранападу, Радиновић је проиграо Чоловића, који је шутирао са десетак метара искоса, али је погодио спољни део мреже.

51. минут: Гемовић је шутирао са око 20 метара, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе.

52. минут: Због прекршаја над Климаком на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Жељко Филиповић.

54. минут: Слободан ударац за Војводину са око 25 метара је извео Дринчић, али је шутирао преко пречке.

57. минут: Извршена је прва измена у тиму Пролетера: изашао је Милорад Балабановић, а ушао Анес Рушевић.

58. минут: Гемовић је шутирао са око 22-23 метра, али је лопта погодила неког од играча Пролетера и завршила у корнеру.

62. минут: Гемовић је шутирао са петнаестак метараискоса, али је Петрић одбранио. Одмах потом, извршена је прва измена у тиму Војводине: изашао је Жељко Филиповић, а ушао Мирко Топић.

64. минут: Извршена је и друга измена у тиму Пролетера: изашао је Лазар Марјановић, а ушао Слободан Новаковић.

69. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Миодраг Гемовић, а ушао Јован Кокир.

75. минут: Због међусобног гурања, жуте картоне добили су Угљеша Радиновић из Пролетера и Езе Винсент из Војводине.

78. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Огњен Ђуричин, а ушао Дејан Зукић.

79. минут: После центаршута Дринчића из слободног ударца, Винсент је упутио ударац главом, али је Петрић одбранио.

80. минут: Пејић је шутирао са око 20 метара, али је Роцков сјајно одбранио.

82. минут: У контранападу Војводине, Топић је сјајно проиграо Винсента, који је изашао сам испред Петрића и шутирао, али је чувар мреже Пролетера одбранио.

83. минут: Због симулирања прекршаја за једанаестерац, жути картон у екипи Војводине добио је Бојан Матић. Одмах потом, извршена је и трећа измена у тиму Пролетера: изашао је Алекса Пејић, а ушао Андрија Ратковић.

89. минут: Због приговора на једну судијску одлуку, жути картон у екипи Пролетера добио је Милан Миросављев.