U šestom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras igraju protiv ekipe Proletera na „Karađorđu“.

Tekstualni prenos meča od 20 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

Proleter: Petrić – Mitrović, Pejić, Balabanović, Mirosavljev – Čolović, Marjanović, Klimako, Radinović – Andrejević, Tanasin.

Vojvodina: Rockov – Stojković, Veselinović, Saničanin, Vučić – Drinčić, Filipović – Gemović, Đuričin, Vinsent – Matić.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 4.500 gledalaca, među kojima je i gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević.

12. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1. Sa polovine terena, Drinčić je poslao odličan pas iz prve ka Đuričinu, koji je prihvatio loptu, ušao u šesnaesterac, driblinzima sjajno prošao pored dvojice igrača Proletera i potom savladao golmana Petrića.

17. minut: Slobodan udarac za Proleter sa oko 20 metara je izveo Radinović, ali je Rockov odbranio.

20. minut: Posle kornera za Proleter, Mirosavljev je uputio udarac glavom sa tri metra, ali je Saničanin sa gol-linije izbio loptu u polje.

30. minut: Drinčić je fenomenalno proigrao Vinsenta sa sredine terena, a on je odigrao povratni pas do Matića, koji je šutirao sa oko 12-13 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

42. minut: Zbog prigovora na nepokazan žuti karton jednom fudbaleru Proletera, žuti karton dobio je šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović.

43. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 35 metara je izveo Drinčić, ali je Petrić izbio loptu u korner.

44. minut: Posle centaršuta Drinčića sa leve strane, udarac glavom uputio je Matić, ali je lopta prošla pored stative.

45. minut: Posle centaršuta sa desne strane, udarac sa oko pet metara je uputio Marjanović, ali je pogodio spoljni deo mreže.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

47. minut: Posle centaršuta Drinčića sa leve strane, udarac sa oko pet metara iskosa je uputio Đuričin, ali je Petrić uhvatio loptu.

50. minut: U kontranapadu, Radinović je proigrao Čolovića, koji je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je pogodio spoljni deo mreže.

51. minut: Gemović je šutirao sa oko 20 metara, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

52. minut: Zbog prekršaja nad Klimakom na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Željko Filipović.

54. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara je izveo Drinčić, ali je šutirao preko prečke.

57. minut: Izvršena je prva izmena u timu Proletera: izašao je Milorad Balabanović, a ušao Anes Rušević.

58. minut: Gemović je šutirao sa oko 22-23 metra, ali je lopta pogodila nekog od igrača Proletera i završila u korneru.

62. minut: Gemović je šutirao sa petnaestak metaraiskosa, ali je Petrić odbranio. Odmah potom, izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Željko Filipović, a ušao Mirko Topić.

64. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Proletera: izašao je Lazar Marjanović, a ušao Slobodan Novaković.

69. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Miodrag Gemović, a ušao Jovan Kokir.

75. minut: Zbog međusobnog guranja, žute kartone dobili su Uglješa Radinović iz Proletera i Eze Vinsent iz Vojvodine.

78. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Ognjen Đuričin, a ušao Dejan Zukić.

79. minut: Posle centaršuta Drinčića iz slobodnog udarca, Vinsent je uputio udarac glavom, ali je Petrić odbranio.

80. minut: Pejić je šutirao sa oko 20 metara, ali je Rockov sjajno odbranio.

82. minut: U kontranapadu Vojvodine, Topić je sjajno proigrao Vinsenta, koji je izašao sam ispred Petrića i šutirao, ali je čuvar mreže Proletera odbranio.

83. minut: Zbog simuliranja prekršaja za jedanaesterac, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Bojan Matić. Odmah potom, izvršena je i treća izmena u timu Proletera: izašao je Aleksa Pejić, a ušao Andrija Ratković.

89. minut: Zbog prigovora na jednu sudijsku odluku, žuti karton u ekipi Proletera dobio je Milan Mirosavljev.