Први тим – играчи

 ГОЛМАНИ

Немања Тороман #1

Датум рођења:

26. 12. 2000.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

Држављанство:

Србија

Ранко Пушкић #37

Датум рођења:

10. 3. 2000.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

Бечеј, Кабел

Држављанство:

Србија

Лазар Царевић #25

Датум рођења:

16. 3. 1999.

Место рођења:

Цетиње (Црна Гора)

Претходни клубови:

ОФК Грбаљ (Црна Гора), Барселона Б (Шпанија)

Држављанство:

Црна Гора

ОДБРАНА

Стефан Ђорђевић #8

Датум рођења:

13. 3. 1991.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

Пролетер, Спартак, Банат, Вождовац, Црвена звезда, Борац (Чачак), Катанија, Потенца (Италија), Раднички (Ниш)

Држављанство:

Србија, Португалија

Лазар Росић #33

Датум рођења:

29. 6. 1993.

Место рођења:

Крагујевац

Претходни клубови:

Шумадија 1903, Раднички 1923, Раднички Ниш, ФК Војводина, СЦ Брага, Национал, Мореиренсе, Хор Факан

Држављанство:

Србија

Марко Бјековић #2

Датум рођења:

21. 9. 2000.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

Кабел

Држављанство:

Србија, Босна и Херцеговина

Игор Јеличић #15

Датум рођења:

28. 2. 2000.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

Кабел

Држављанство:

Србија

Милан Лазаревић #50

Датум рођења:

10. 1. 1997.

Место рођења:

Милићи

Претходни клубови:

Пролетер, Рад, Лиепаја (Летонија)

Држављанство:

Србија, Босна и Херцеговина

Филип Антонијевић #18

Датум рођења:

24. 7. 2000.

Место рођења:

Београд

Претходни клубови:

Телеоптик, Колубара, Металац, МТК (Мађарска)

Држављанство:

Србија

Стефан Букинац #30

Датум рођења:

8. 7. 2005.

Место рођења:

Србобран

Претходни клубови:

/

Држављанство:

Србија

Ђорђе Црномарковић #5

Датум рођења:

10. 9. 1993.

Место рођења:

Београд

Претходни клубови:

Београд, Шумадија, Доњи Срем, Јавор, Олимпија (Словенија), Чукарички, Раднички Ниш, Лех Познањ (Пољска), Заглебје Лубин (Пољска)

Држављанство:

Србија

Гурам Гиорбелиџе #4

Датум рођења:

25. 2. 1996.

Место рођења:

Бoлниси

Претходни клубови:

Сиони Болниси, ФК Дила, Волфсбергер, Динамо Дрезден, Заглебје Лубин, Динамо Батуми

Држављанство:

Грузија

 ВЕЗНИ РЕД

Дејан Зукић #10

Датум рођења:

7. 5. 2001.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

Држављанство:

Србија

Владимир Милетић #14

Датум рођења:

5. 3. 2003.

Место рођења:

Брус

Претходни клубови:

Држављанство:

Србија

Радомир Милосављевић #7

Датум рођења:

28. 7. 1992.

Место рођења:

Ћуприја

Претходни клубови:

Младост Лучани, Лугано (Швајцарска), Лариса (Грчка)

Држављанство:

Србија

Урош Николић #20

Датум рођења:

14. 12. 1993.

Место рођења:

Београд

Претходни клубови:

Видеотон (Мађарска), Академија Пушкаш (Мађарска), Јагодина, Динамо Минск (Белорусија), Макаби Тел Авив (Израел)

Држављанство:

Србија

Филип Малбашић #29

Датум рођења:

18. 11. 1992.

Место рођења:

Београд

Претходни клубови:

Рад, Хофенхајм (Немачка), Партизан, Лехија Гдањск (Пољска), Војводина, Тенерифе (Шпанија), Кадиз (Шпанија), Бургос (Шпанија)

Држављанство:

Србија

Драган Кокановић #34

Датум рођења:

1. 5. 2002.

Место рођења:

Шабац

Претходни клубови:

Кабел

Држављанство:

Србија

Милан Ковачев #31

Датум рођења:

10. 8. 2005.

Место рођења:

Врбас

Претходни клубови:

/

Држављанство:

Србија

Лазар Јовановић #17

Датум рођења:

30. 11. 2006.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

/

Држављанство:

Србија

Асмир Кајевић #16

Датум рођења:

15. 2. 1990.

Место рођења:

Рожаје

Претходни клубови:

БСК Борча, Цирих (Швајцарска), Ријека (Хрватска), Чукарички, ВХ Јангце (Кина)

Држављанство:

Црна Гора

Синиша Тањга #3

Датум рођења:

11. 3. 2004.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

Болоња (Италија), Мајнц (Немачка)

Држављанство:

Србија

Андрија Радуловић #49

Датум рођења:

3. 7. 2002.

Место рођења:

Котор

Претходни клубови:

Црвена звезда, Графичар, Младост ГАТ, Радник

Држављанство:

Црна Гора

Матеус Индио #23

Датум рођења:

27.8.1999.

Место рођења:

Рио де Жанеиро

Претходни клубови:

Трофенсе, Сао Каетано, Виторија Гимараеш

Држављанство:

Бразил

Норман Кембел #28

Датум рођења:

24.11.1999.

Место рођења:

Кингстон

Претходни клубови:

Јавор Матис, Чукарички, ФК Харбор Вју, Графичар

Држављанство:

Јамајка

Михајло Бутраковић #47

Датум рођења:

12.4.2006.

Место рођења:

Сремска Митровица

Држављанство:

Србија

НАПАД

Иван Вукчевић #99

Датум рођења:

4. 12. 2001.

Место рођења:

Подгорица

Претходни клубови:

Зета

Држављанство:

Црна Гора

Михаило Ивановић #11

Датум рођења:

29. 11. 2004.

Место рођења:

Нови Сад

Претходни клубови:

Сампдорија (Италија)

Држављанство:

Србија

Стефан Вукић #9

Датум рођења:

29. 6. 1995.

Место рођења:

Ниш

Претходни клубови:

Раднички Ниш, Синђелић, Цар Константин, Оџаци, Дунав, Будућност Поповац, Србобран, Феникс, Будућност Добановци, Златибор, ТСЦ

Држављанство:

Србија

Џонатан Болинги #19

Датум рођења:

30. 6. 1994.

Место рођења:

Киншаса

Претходни клубови:

Бурирам Јунајтед, Стандард из Лијежа, Мускрон, Антверпен, Еупен, Анкарагучу, Лозана

Држављанство:

Република Конго

Алекса Вукановић #92

Датум рођења:

18.6.1992.

Место рођења:

Бачка Паланка

Претходни клубови:

Ум Салал СЦ, МЗ Хака, Црвена Звезда, Напредак, ЧСК Челарево, Бачка, Херцеговац

Држављанство:

Србија