Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протекле недеље.

Играчи на позајмицама у тимовима трећег ранга српског фудбала (Српске лиге – Војводина), завршили су јесењи део сезоне прошле недеље, па су протекле седмице играли само чланови Вождовца, Младости ГАТ, Јединства (СМ) и Александар Буснић (Визела).

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца изгубили су у гостима од екипе Јавор Матиса резултатом 4:0 у 16. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић је остао на клупи за резерве, док Вук Богдановић није био у саставу.

Вождовац је сада 11. са 18 освојених бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Током протекле недеље у Првој лиги Србије одиграна су два кола, Младост ГАТ је прво ремизирала у гостима са Радничким са Новог Београда резултатом 2:2, а потом је такође као гост изгубила од Инђије резултатом 2:0.

На утакмици против Радничког стрелац првог гола за Младост ГАТ био је Лукијан Абаџија који је играо до 71. минута. Осим њега стартери су били Марко Керкез, Иван Вукчевић (до 58. минута), док су са клупе ушли Никола Павлица (од 58. минута), Драган Кокановић (од 71. минута).

На мечу против Инђије, стартери су били – Абаџија (до 46. минута), Вукчевић (до 77. минута), а са клупе су ушли Керкез (од 70. минута), Поповић (од 46. минута).

Младост ГАТ је сада последњепласирани тим на табели са 11 бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице победили су као домаћини екипу Мачве резултатом 1:0 у 18. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Раднички је сада седми са 25 бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле победили су екипу Естреле резултатом 2:1 у шеснаестини финала Купа Португала.

Александар Буснић је остао на клупи за резерве.

Визела ће накнадно сазнати ривала у националном Купу.