Pozajmljeni fudbaleri Vojvodine nastupali su za svoje timove i protekle nedelje.

Igrači na pozajmicama u timovima trećeg ranga srpskog fudbala (Srpske lige – Vojvodina), završili su jesenji deo sezone prošle nedelje, pa su protekle sedmice igrali samo članovi Voždovca, Mladosti GAT, Jedinstva (SM) i Aleksandar Busnić (Vizela).

Voždovac – Vuk Bogdanović, Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca izgubili su u gostima od ekipe Javor Matisa rezultatom 4:0 u 16. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Filip Antonijević je ostao na klupi za rezerve, dok Vuk Bogdanović nije bio u sastavu.

Voždovac je sada 11. sa 18 osvojenih bodova.

Mladost GAT – Dragan Kokanović, Nikola Pavlica, Miloš Popović, Luka Drobnjak, Marko Kerkez, Lukijan Abadžija, Ivan Vukčević, Milan Kovačev

Tokom protekle nedelje u Prvoj ligi Srbije odigrana su dva kola, Mladost GAT je prvo remizirala u gostima sa Radničkim sa Novog Beograda rezultatom 2:2, a potom je takođe kao gost izgubila od Inđije rezultatom 2:0.

Na utakmici protiv Radničkog strelac prvog gola za Mladost GAT bio je Lukijan Abadžija koji je igrao do 71. minuta. Osim njega starteri su bili Marko Kerkez, Ivan Vukčević (do 58. minuta), dok su sa klupe ušli Nikola Pavlica (od 58. minuta), Dragan Kokanović (od 71. minuta).

Na meču protiv Inđije, starteri su bili – Abadžija (do 46. minuta), Vukčević (do 77. minuta), a sa klupe su ušli Kerkez (od 70. minuta), Popović (od 46. minuta).

Mladost GAT je sada poslednjeplasirani tim na tabeli sa 11 bodova.

Radnički (SM) – Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice pobedili su kao domaćini ekipu Mačve rezultatom 1:0 u 18. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Uroš Jakovljević nije bio u sastavu Radničkog.

Radnički je sada sedmi sa 25 bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele pobedili su ekipu Estrele rezultatom 2:1 u šesnaestini finala Kupa Portugala.

Aleksandar Busnić je ostao na klupi za rezerve.

Vizela će naknadno saznati rivala u nacionalnom Kupu.