Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протекле недеље.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца победили су као домаћини екипу ИМТ-а резултатом 4:0 у 17. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стрелац трећег гола за Вождовац био је Филип Антонијевић, који је одиграо друго полувреме за победнички тим, док је Вук Богдановић остао на клупи за резерве.

Вождовац је сада девети на табели са 21 бодом.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су у гостима од ОФК Вршца резултатом 2:0 у 19. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

За Младост ГАТ стартери су били Лука Дробњак, Марко Керкез (до 74. минута), Милош Поповић (до 55. минута), Иван Вукчевић (до 55. минута), са клупе је ушао Никола Павлица (од 74. минута), док у игру није улазио Лукијан Абаџија. У саставу нису били Драган Кокановић и Милан Ковачев.

Младост ГАТ је сада последњепласирани тим на табели са 11 бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког из Сремске Митровице победили су у гостима екипу Слободе резултатом 1:0 у 19. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Раднички је сада шести са 28 бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле изгубили су у гостима од екипе Чавеса резултатом 2:1 у 12. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је остао на клупи за резерве.

Визела је сада претпоследња на табели са 10 освојених бодова.