Pozajmljeni fudbaleri Vojvodine nastupali su za svoje timove i protekle nedelje.

Voždovac – Vuk Bogdanović, Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca pobedili su kao domaćini ekipu IMT-a rezultatom 4:0 u 17. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Strelac trećeg gola za Voždovac bio je Filip Antonijević, koji je odigrao drugo poluvreme za pobednički tim, dok je Vuk Bogdanović ostao na klupi za rezerve.

Voždovac je sada deveti na tabeli sa 21 bodom.

Mladost GAT – Dragan Kokanović, Nikola Pavlica, Miloš Popović, Luka Drobnjak, Marko Kerkez, Lukijan Abadžija, Ivan Vukčević, Milan Kovačev

Fudbaleri Mladosti GAT izgubili su u gostima od OFK Vršca rezultatom 2:0 u 19. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Za Mladost GAT starteri su bili Luka Drobnjak, Marko Kerkez (do 74. minuta), Miloš Popović (do 55. minuta), Ivan Vukčević (do 55. minuta), sa klupe je ušao Nikola Pavlica (od 74. minuta), dok u igru nije ulazio Lukijan Abadžija. U sastavu nisu bili Dragan Kokanović i Milan Kovačev.

Mladost GAT je sada poslednjeplasirani tim na tabeli sa 11 bodova.

Radnički (SM) – Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice pobedili su u gostima ekipu Slobode rezultatom 1:0 u 19. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Uroš Jakovljević nije bio u sastavu Radničkog.

Radnički je sada šesti sa 28 bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele izgubili su u gostima od ekipe Čavesa rezultatom 2:1 u 12. kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je ostao na klupi za rezerve.

Vizela je sada pretposlednja na tabeli sa 10 osvojenih bodova.