Током протеклог викенда позајмљени играчи ФК Војводина наступали су за своје тимове.

Раднички Ниш – Стефан Вукић

Фудбалери Радничког ремизирали су на свом стадиону са екипом ИМТ-а резултатом 0:0 у 35. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Стефан Вукић је одиграо цео меч за Раднички.

Нишлије су сада 11. са 41 освојеним бодом.

Вождовац – Филип Антонијевић

Фудбалери Вождовца ремизирали су у гостима са екипом Јавора резултатом 1:1 у 35. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Филип Антонијевић није био у саставу Вождовца.

Вождовац је сада 14. са 35 освојених бодова.

Младост ГАТ – Никола Павлица, Драган Кокановић, Лукијан Абаџија, Милош Поповић, Лука Дробњак

Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су као домаћини са екипом Слободе из Ужица резултатом 1:1 у 35. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости ГАТ стартер је био Никола Павлица (до 55. минута), са клупе је ушао Драган Кокановић (од 55. минута), док нису наступали Лукијан Абаџија, Милош Поповић и Лука Дробњак.

Младост је сада 11. са 43 освојена бода.

РФК Нови Сад 1921 – Ранко Пушкић, Лука Сердар

Фудбалери РФК Нови Сад 1921 победили су Раднички са Новог Београда резултатом 4:1 у 35. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Ранко Пушкић је бранио цео меч за домаћи тим, док је Лука Сердар остао на клупи.

РФК Нови Сад је сада 15. са 28 освојених бодова.

Раднички (СМ) – Немања Тороман, Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког Радничког из Сремске Митровице ремизирали су у гостима са екипом Инђије резултатом 0:0 у 35. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Тороман и Урош Јаковљевић нису наступили на овом мечу.

Раднички је сада шести са 49 освојених бодова.

Мачва – Матија Гочманац

Фудбалери Мачве изгубили су у гостима од екипе Јединства резултатом 2:1 у 35. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Матија Гочманац је бранио цео меч за поражени тим.

Мачва је сада седма са 49 освојених бодова.

Кабел – Ђорђе Ђурић, Урош Пауновић, Андреј Пиваш, Вања Апостоловски

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Динама 1945 резултатом 4:0 у 27. колу Српске лиге Војводина.

Стрелац четвртог гола за Кабел био је Вања Апостоловски, који је у игру ушао у финишу утакмице. Андреј Пиваш је био стартер (до 88. минута), Пауновић и Ђурић нису били у саставу.

Кабел је сада четврти са 42 освојена бода.

Омладинац – Огњен Богуновић

Фудбалери Омладинца победили су Јединство као домаћини резултатом 1:0 у 27. колу Српске лиге Војводина.

Голман Огњен Богуновић није бранио за екипу Омладинца.

Омладинац је сада осми са 39 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић

Фудбалери Визеле победили су као домаћини екипу Естреле резултатом 4:0 у 33. колу Лиге Португала.

Александар Буснић је играо последњих пет минута за победнички тим.

Визела је сада претпоследња са 25. освојених бодова, али је већ испала у другу лигу.