Tokom proteklog vikenda pozajmljeni igrači FK Vojvodina nastupali su za svoje timove.

Radnički Niš – Stefan Vukić

Fudbaleri Radničkog remizirali su na svom stadionu sa ekipom IMT-a rezultatom 0:0 u 35. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Stefan Vukić je odigrao ceo meč za Radnički.

Nišlije su sada 11. sa 41 osvojenim bodom.

Voždovac – Filip Antonijević

Fudbaleri Voždovca remizirali su u gostima sa ekipom Javora rezultatom 1:1 u 35. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Filip Antonijević nije bio u sastavu Voždovca.

Voždovac je sada 14. sa 35 osvojenih bodova.

Mladost GAT – Nikola Pavlica, Dragan Kokanović, Lukijan Abadžija, Miloš Popović, Luka Drobnjak

Fudbaleri Mladosti GAT remizirali su kao domaćini sa ekipom Slobode iz Užica rezultatom 1:1 u 35. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

U timu Mladosti GAT starter je bio Nikola Pavlica (do 55. minuta), sa klupe je ušao Dragan Kokanović (od 55. minuta), dok nisu nastupali Lukijan Abadžija, Miloš Popović i Luka Drobnjak.

Mladost je sada 11. sa 43 osvojena boda.

RFK Novi Sad 1921 – Ranko Puškić, Luka Serdar

Fudbaleri RFK Novi Sad 1921 pobedili su Radnički sa Novog Beograda rezultatom 4:1 u 35. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Ranko Puškić je branio ceo meč za domaći tim, dok je Luka Serdar ostao na klupi.

RFK Novi Sad je sada 15. sa 28 osvojenih bodova.

Radnički (SM) – Nemanja Toroman, Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog Radničkog iz Sremske Mitrovice remizirali su u gostima sa ekipom Inđije rezultatom 0:0 u 35. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Toroman i Uroš Jakovljević nisu nastupili na ovom meču.

Radnički je sada šesti sa 49 osvojenih bodova.

Mačva – Matija Gočmanac

Fudbaleri Mačve izgubili su u gostima od ekipe Jedinstva rezultatom 2:1 u 35. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Matija Gočmanac je branio ceo meč za poraženi tim.

Mačva je sada sedma sa 49 osvojenih bodova.

Kabel – Đorđe Đurić, Uroš Paunović, Andrej Pivaš, Vanja Apostolovski

Fudbaleri Kabela pobedili su kao domaćini ekipu Dinama 1945 rezultatom 4:0 u 27. kolu Srpske lige Vojvodina.

Strelac četvrtog gola za Kabel bio je Vanja Apostolovski, koji je u igru ušao u finišu utakmice. Andrej Pivaš je bio starter (do 88. minuta), Paunović i Đurić nisu bili u sastavu.

Kabel je sada četvrti sa 42 osvojena boda.

Omladinac – Ognjen Bogunović

Fudbaleri Omladinca pobedili su Jedinstvo kao domaćini rezultatom 1:0 u 27. kolu Srpske lige Vojvodina.

Golman Ognjen Bogunović nije branio za ekipu Omladinca.

Omladinac je sada osmi sa 39 osvojenih bodova.

Vizela – Aleksandar Busnić

Fudbaleri Vizele pobedili su kao domaćini ekipu Estrele rezultatom 4:0 u 33. kolu Lige Portugala.

Aleksandar Busnić je igrao poslednjih pet minuta za pobednički tim.

Vizela je sada pretposlednja sa 25. osvojenih bodova, ali je već ispala u drugu ligu.