Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Протекли викенд обележио је Немања Ивановић који је уписао две асистенције за победу Хајдука 1912 над Тисом резултатом 3:0.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Будућности резултатом 1:0 у 25. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Никола Мирић (до 72. минута), Никола Павлица (до 82. минута), Драган Кокановић, Матвеј Мартинкевич, Алекса Радмиловић (од 72. минута), Давид Пантић (од 82. минута), Стефан Радић (од 78. минута), док Немања Чеман и Матеја Стојановић нису играли.

Кабел је остао последњепласирани тим на табели са девет бодова.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ремизирали су са екипом Лознице резултатом 0:0 у 25. колу Прве лиге Србије.

Милан Видаков је поново одиграо цео меч.

Младост је остала друга на табели са 49 бодова, два мање од Инђије.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке изгубили су као домаћини од екипе Жаркова резултатом 2:0 у 25. колу Прве лиге Србије.

У тиму Бачке, Вељко Богдановић је одиграо цео меч, Вукашин Богдановић је ушао у 72. минуту, Марко Луковић у 83, док је Немања Тороман остао на клупи.

ОФК Бачка је сада 11. са 30 освојених бодова.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 победили су на свом терену екипу Тисе резултатом  3:0 у 17. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић, након што је у прошлом колу уписао једну, овај пут је асистирао два пута својим саиграчима.

Хајдук 1912 је на деоби последњег места на табели са 14 бодова, колико имају Раднички (ЗР) и Јединство (СП).

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента изгубили су у гостима од екипе Дунава резултатом 1:0 у 17. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо друго полувреме за екипу из Беочина, која је сада 11. на табели са 18 бодова.