Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Protekli vikend obeležio je Nemanja Ivanović koji je upisao dve asistencije za pobedu Hajduka 1912 nad Tisom rezultatom 3:0.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Budućnosti rezultatom 1:0 u 25. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Veljko Jelenković, Nikola Mirić (do 72. minuta), Nikola Pavlica (do 82. minuta), Dragan Kokanović, Matvej Martinkevič, Aleksa Radmilović (od 72. minuta), David Pantić (od 82. minuta), Stefan Radić (od 78. minuta), dok Nemanja Čeman i Mateja Stojanović nisu igrali.

Kabel je ostao poslednjeplasirani tim na tabeli sa devet bodova.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti remizirali su sa ekipom Loznice rezultatom 0:0 u 25. kolu Prve lige Srbije.

Milan Vidakov je ponovo odigrao ceo meč.

Mladost je ostala druga na tabeli sa 49 bodova, dva manje od Inđije.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri OFK Bačke izgubili su kao domaćini od ekipe Žarkova rezultatom 2:0 u 25. kolu Prve lige Srbije.

U timu Bačke, Veljko Bogdanović je odigrao ceo meč, Vukašin Bogdanović je ušao u 72. minutu, Marko Luković u 83, dok je Nemanja Toroman ostao na klupi.

OFK Bačka je sada 11. sa 30 osvojenih bodova.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka 1912 pobedili su na svom terenu ekipu Tise rezultatom  3:0 u 17. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović, nakon što je u prošlom kolu upisao jednu, ovaj put je asistirao dva puta svojim saigračima.

Hajduk 1912 je na deobi poslednjeg mesta na tabeli sa 14 bodova, koliko imaju Radnički (ZR) i Jedinstvo (SP).

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa izgubili su u gostima od ekipe Dunava rezultatom 1:0 u 17. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao drugo poluvreme za ekipu iz Beočina, koja je sada 11. na tabeli sa 18 bodova.