Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Учинак и победу уписао је само Немања Ивановић, који је био асистент у тријумфу Хајдука 1912 над Старим Градом.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Лознице резултатом 1:0 у 28. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Матвеј Мартинкевич (до 86. минута), Драган Кокановић, Стефан Радић (до 75. минута), Никола Мирић (од 70. минута), Никола Павлица (од 75. минута), док нису играли Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Давид Пантић и Немања Чеман.

Кабел је овим поразом остао са само девет освојених бодова, на последњем месту на табели.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости изгубили су у гостима од екипе Инђије резултатом 2:1 у 28. колу Прве лиге Србије.

Милан Видаков је поново одиграо цео меч за поражену екипу, али овај пут није постигао погодак.

Инђија је овим тријумфом прескочила Младост на првом месту на табели. Инђија сада има 55, а Младост 53 бода.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке ремизирали су у гостима са Радничким из Сремске Митровице резултатом 1:1 у 28. колу Прве лиге Србије.

Вукашин Богдановић је играо до 70. минута, док Вељко Богдановић, Немања Тороман и Марко Луковић нису улазили у игру.

ОФК Бачка је сада 13. на табели са 31 бодом.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 победили су екипу Старог Града резултатом 5:0 у 19. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић је 60 минута за екипу Хајдука и уписао једну асистенцију.

Хајдук је сада скочио на 13. место са 17 бодова.

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента изгубили су у гостима од екипе Ветерника резултатом 2:0 у 19. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо пола сата за поражени тим.

Цемент је сада 13. на табели са 18 бодова.