Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Učinak i pobedu upisao je samo Nemanja Ivanović, koji je bio asistent u trijumfu Hajduka 1912 nad Starim Gradom.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Loznice rezultatom 1:0 u 28. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Veljko Jelenković, Matvej Martinkevič (do 86. minuta), Dragan Kokanović, Stefan Radić (do 75. minuta), Nikola Mirić (od 70. minuta), Nikola Pavlica (od 75. minuta), dok nisu igrali Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, David Pantić i Nemanja Čeman.

Kabel je ovim porazom ostao sa samo devet osvojenih bodova, na poslednjem mestu na tabeli.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti izgubili su u gostima od ekipe Inđije rezultatom 2:1 u 28. kolu Prve lige Srbije.

Milan Vidakov je ponovo odigrao ceo meč za poraženu ekipu, ali ovaj put nije postigao pogodak.

Inđija je ovim trijumfom preskočila Mladost na prvom mestu na tabeli. Inđija sada ima 55, a Mladost 53 boda.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri OFK Bačke remizirali su u gostima sa Radničkim iz Sremske Mitrovice rezultatom 1:1 u 28. kolu Prve lige Srbije.

Vukašin Bogdanović je igrao do 70. minuta, dok Veljko Bogdanović, Nemanja Toroman i Marko Luković nisu ulazili u igru.

OFK Bačka je sada 13. na tabeli sa 31 bodom.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka 1912 pobedili su ekipu Starog Grada rezultatom 5:0 u 19. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović je 60 minuta za ekipu Hajduka i upisao jednu asistenciju.

Hajduk je sada skočio na 13. mesto sa 17 bodova.

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa izgubili su u gostima od ekipe Veternika rezultatom 2:0 u 19. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao pola sata za poraženi tim.

Cement je sada 13. na tabeli sa 18 bodova.