Proteklog vikenda, fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Inđije u Super ligi Srbije, a nastupe su zabeležili i većina igrača „stare dame“ koji se trenutno nalaze na pozajmicama u drugim klubovima. Rezultatski gledano, protekli vikend je za njih bio više nego odličan, izuzimajući Mihajla Neškovića i Đorđa Pantelića, koji su sa Inđijom igrali baš protiv svoje Vojvodine i jedini su koji su poraženi od pozajmljenih igrača iz redova crveno-belih.

Inđija: Mihajlo Nešković, Đorđe Pantelić

Vojvodina je u nedelju ugostila Inđiju i slavila rezultatom 2:1 golovima Aranđela Stojkovića i Veljka Simića. Mihajlo Nešković nije nastupio na ovom meču, jer nije imao pravo po ugovoru o pozajmici iz redova „stare dame“. Đorđe Pantelić je odigrao prvo poluvreme za poraženi tim.

Kabel: Nikola Mirić, Ranko Puškić, Vukašin Bogdanović, Igor Jeličić

Fudbaleri Kabela su kao gosti pobedili ekipu IMT-a rezultatom 2:0, a od članova Vojvodine koji su na pozajmici u novosadskom prvoligašu igrali su Vukašin Bogdanović i Igor Jeličić. Bogdanović je igrao do 62. minuta, dok je Jeličić na terenu proveo čitav meč.

Golman Ranko Puškić i Nikola Mirić nisu nastupili na ovoj utakmici. Golove za Kabel postigli su Aleksandar Mesarović u 43. i Nenad Kočović u 77. minutu. Ovim trijumfom Kabel je sa 43 boda zadržao drugo mesto na  tabeli sa pet više u odnosu na Kolubaru, dok lider Radnički 1923 ima osam bodova više.

Mladost GAT: Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti su se pobedom nad Jedinstvom rezultatom 4:2 učvrstili na liderskoj poziciji na tabeli Srpske lige Vojvodina. Vošin golman Stefan Dražić proveo je čitav meč među stativama pobedničkog tima.

Rad: Lazar Stoisavljević

Fudbaleri Rada upisali su veoma važnu pobedu nad Radnikom u borbi za opstanak. Tim sa Banjice slavio je rezultatom 2:0 pogotkom Gojkovića u 32. i autogolom Bogdanovskog u 67. minutu. Vošin igrač na pozajmici u Radu, Lazar Stoisavljević odigrao je ceo meč. Rad je prvi ispod crte, ali sa samo tri boda manje od Mladosti, Novog Pazara i Javora.

Al Divanija (Irak): Bogdan Mladenović

Al Divanija je upisala novu pobedu rezultatom 1:0, a u sastavu pobedničkog tima bio je i Bogdan Mladenović. Posle 25. prvenstvenog kola, Al Divanija se nalazi na 14. mestu najelitnijeg ranga iračkog fudbala sa 28 bodova, devet više od Al Hudoda, prvog tima „ispod crte“ za ispadanje u drugu ligu.