Позајмљени играчи Војводине и протеклог викенда наступали су за своје тимове.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости ГАТ победили су као домаћини екипу Радника резултатом 2:1 у 16. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Милан Видаков није био у саставу Младости због повреде.

Младост ГАТ је сада на деоби 12, 13, 14. и 15. места са 13 бодова, колико још имају Јавор Матис, Младост Лучани и Спартак.

Лозница: Матвеј Мартинкевич, Немања Ивановић

Фудбалери Лознице изгубили су у гостима од екипе Трајала резултатом 1:0 у у 15. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Немања Ивановић је напустио терен у 21. минуту, док је Матвеј Мартинкевич ушао у игру у 73.

Лозница је сада претпоследња на табели са 14 освојених бодова.

Кабел: Бранислав Миланов, Драган Кокановић, Немања Тороман, Никола Павлица, Дарко Зувић и Милош Поповић

Фудбалери Кабела током протекле недеље наступали су у Купу Србије и Српској лиги, група Војводина.

Они су најпре испали у 1/16 финала Купа Србије од Металца после пенала  резултатом 4:5.

За Кабел су наступали Немања Тороман, Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић и Бранислав Миланов, док је Дарко Зувић остао на клупи за резерве.

У пенал серији погађали су Кокановић и Поповић, док је у другој серији непрецизан био Павлица.

Фудбалери Кабела потом су изгубили у гостима од екипе 1. мај резултатом 1:0 у 11. колу Српске лиге, група Војводина.

Немања Тороман је поново бранио, а осим њега стартери су били Драган Кокановић, Бранислав Миланов, Никола Павлица (до 55. минута) и Милош Поповић, док је Дарко Зувић остао на клупи за резерве.

Кабел је сада девети на табели са 17 бодова.

Синђелић: Стефан Радић

Фудбалери Синђелића изгубили су у гостима од екипе Бродарца резултатом 2:0 у 11. колу Српске лиге, група Београд.

Стефан Радић је напустио терен у 80. минуту због лакше повреде листа.

Синђелић је сада седми са 16 освојених бодова.

ФАП: Никола Мирић

Фудбалери ФАП-а победили су у гостима Слогу из Бајине Баште резултатом 2:1 у 11. колу Српске лиге, група Запад.

Никола Мирић је одиграо цео меч за ФАП, који је сада трећи са 21 бодом.

Сампдорија: Михаило Ивановић

Фудбалери омладинског тима Сампдорије (У-19) изгубили су од екипе Удинезеа резултатом 0:1 у деветом колу Примавере.

Михаило Ивановић је био стартер за тим из Ђенове, а терен је напустио у 61. минуту.

Сампдорија је сада 15. на табели са седам бодова.