Pozajmljeni igrači Vojvodine i proteklog vikenda nastupali su za svoje timove.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti GAT pobedili su kao domaćini ekipu Radnika rezultatom 2:1 u 16. kolu Mocart Bet Super lige Srbije.

Milan Vidakov nije bio u sastavu Mladosti zbog povrede.

Mladost GAT je sada na deobi 12, 13, 14. i 15. mesta sa 13 bodova, koliko još imaju Javor Matis, Mladost Lučani i Spartak.

Loznica: Matvej Martinkevič, Nemanja Ivanović

Fudbaleri Loznice izgubili su u gostima od ekipe Trajala rezultatom 1:0 u u 15. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Nemanja Ivanović je napustio teren u 21. minutu, dok je Matvej Martinkevič ušao u igru u 73.

Loznica je sada pretposlednja na tabeli sa 14 osvojenih bodova.

Kabel: Branislav Milanov, Dragan Kokanović, Nemanja Toroman, Nikola Pavlica, Darko Zuvić i Miloš Popović

Fudbaleri Kabela tokom protekle nedelje nastupali su u Kupu Srbije i Srpskoj ligi, grupa Vojvodina.

Oni su najpre ispali u 1/16 finala Kupa Srbije od Metalca posle penala  rezultatom 4:5.

Za Kabel su nastupali Nemanja Toroman, Dragan Kokanović, Nikola Pavlica, Miloš Popović i Branislav Milanov, dok je Darko Zuvić ostao na klupi za rezerve.

U penal seriji pogađali su Kokanović i Popović, dok je u drugoj seriji neprecizan bio Pavlica.

Fudbaleri Kabela potom su izgubili u gostima od ekipe 1. maj rezultatom 1:0 u 11. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nemanja Toroman je ponovo branio, a osim njega starteri su bili Dragan Kokanović, Branislav Milanov, Nikola Pavlica (do 55. minuta) i Miloš Popović, dok je Darko Zuvić ostao na klupi za rezerve.

Kabel je sada deveti na tabeli sa 17 bodova.

Sinđelić: Stefan Radić

Fudbaleri Sinđelića izgubili su u gostima od ekipe Brodarca rezultatom 2:0 u 11. kolu Srpske lige, grupa Beograd.

Stefan Radić je napustio teren u 80. minutu zbog lakše povrede lista.

Sinđelić je sada sedmi sa 16 osvojenih bodova.

FAP: Nikola Mirić

Fudbaleri FAP-a pobedili su u gostima Slogu iz Bajine Bašte rezultatom 2:1 u 11. kolu Srpske lige, grupa Zapad.

Nikola Mirić je odigrao ceo meč za FAP, koji je sada treći sa 21 bodom.

Sampdorija: Mihailo Ivanović

Fudbaleri omladinskog tima Sampdorije (U-19) izgubili su od ekipe Udinezea rezultatom 0:1 u devetom kolu Primavere.

Mihailo Ivanović je bio starter za tim iz Đenove, a teren je napustio u 61. minutu.

Sampdorija je sada 15. na tabeli sa sedam bodova.