Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Младост: Милан Видаков, Павле Дражић

Фудбалери Младости ремизирали су у гостима са екипом Лознице резултатом 1:1. Милан Видаков је одиграо поново цео меч, док Павле Дражић није био у саставу.

Након 10 одиграних кола у Првој лиги Србије, Младост је друга са 21 бодом.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела одиграли су без голова са екипом Будућности у 10. колу Прве лиге Србије.

Од Вошиних чланова у екипи Кабела на терену су се нашли Никола Мирић (цео меч), Матвеј Мартинкевич (до 71. минута), Димитрије Пиргић (цео меч), Никола Павлица (до 83. минута), Лука Ђуровић (од 83. минута), док Лука Кљајић и Алекса Радмиловић нису наступили на овом мечу.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке победили су у гостима  екипу Жаркова резултатом 1:0 у 10. колу Прве лиге Србије.

Вукашин Богдановић је у игру ушао у 80. минуту, док Вељко Богдановић није наступио на овом мечу.

ОФК Бачка је сада 12. на табели са 11 освојених бодова.

Бечеј: Вељко Јеленковић

Фудбалери Бечеја победили су зрењанински Раднички резултатом 2:1 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Позајмљени играч из Војводине Вељко Јеленковић терен је напустио након само осам минута игре због лакшег потреса мозга.

Бечеј је лидер на табели са 19 бодова.

Текстилац: Марко Луковић

Фудбалери Текстилца победили су у гостима ОФК Стари град резултатом 4:3 у осмом колу Српске лиге, група Војводина.

Марко Луковић је био у саставу победничког тима, који је сада четврти на табели са 16 освојених бодова.

Борац (Шајкаш): Милан Видаковић, Давид Пантић

Фудбалери Борца из Шајкаша изгубили су у Руму од екипе 1. мај резултатом 1:0.

Од Вошиних играча, Давид Пантић је био у саставу, док је Милан Видаковић ван строја због повреде.

Борац из Шајкаша је шести на табели са 13 освојених бодова.

Јединство Руменка: Алекса Батос

Фудбалери Јединства изгубили су као домаћини од Доњег Срема резултатом 1:2. Алекса Батос је још једном одиграо 90 минута за поражени тим.

Тим из Руменке је 12. на табели са осам освојених бодова у Војвођанској лиги југ.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мађарски друголигаш Печи МФЦ победили су на свом стадиону екипу Солнокија резултатом 1:0, а Немања Ивановић није био у саставу.

Печи МФЦ је сада 13. на табели са 12 освојених бодова на табели друге лиге Мађарске.