Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Mladost: Milan Vidakov, Pavle Dražić

Fudbaleri Mladosti remizirali su u gostima sa ekipom Loznice rezultatom 1:1. Milan Vidakov je odigrao ponovo ceo meč, dok Pavle Dražić nije bio u sastavu.

Nakon 10 odigranih kola u Prvoj ligi Srbije, Mladost je druga sa 21 bodom.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela odigrali su bez golova sa ekipom Budućnosti u 10. kolu Prve lige Srbije.

Od Vošinih članova u ekipi Kabela na terenu su se našli Nikola Mirić (ceo meč), Matvej Martinkevič (do 71. minuta), Dimitrije Pirgić (ceo meč), Nikola Pavlica (do 83. minuta), Luka Đurović (od 83. minuta), dok Luka Kljajić i Aleksa Radmilović nisu nastupili na ovom meču.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke pobedili su u gostima  ekipu Žarkova rezultatom 1:0 u 10. kolu Prve lige Srbije.

Vukašin Bogdanović je u igru ušao u 80. minutu, dok Veljko Bogdanović nije nastupio na ovom meču.

OFK Bačka je sada 12. na tabeli sa 11 osvojenih bodova.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri Bečeja pobedili su zrenjaninski Radnički rezultatom 2:1 u osmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Pozajmljeni igrač iz Vojvodine Veljko Jelenković teren je napustio nakon samo osam minuta igre zbog lakšeg potresa mozga.

Bečej je lider na tabeli sa 19 bodova.

Tekstilac: Marko Luković

Fudbaleri Tekstilca pobedili su u gostima OFK Stari grad rezultatom 4:3 u osmom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Marko Luković je bio u sastavu pobedničkog tima, koji je sada četvrti na tabeli sa 16 osvojenih bodova.

Borac (Šajkaš): Milan Vidaković, David Pantić

Fudbaleri Borca iz Šajkaša izgubili su u Rumu od ekipe 1. maj rezultatom 1:0.

Od Vošinih igrača, David Pantić je bio u sastavu, dok je Milan Vidaković van stroja zbog povrede.

Borac iz Šajkaša je šesti na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva izgubili su kao domaćini od Donjeg Srema rezultatom 1:2. Aleksa Batos je još jednom odigrao 90 minuta za poraženi tim.

Tim iz Rumenke je 12. na tabeli sa osam osvojenih bodova u Vojvođanskoj ligi jug.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC pobedili su na svom stadionu ekipu Solnokija rezultatom 1:0, a Nemanja Ivanović nije bio u sastavu.

Peči MFC je sada 13. na tabeli sa 12 osvojenih bodova na tabeli druge lige Mađarske.