Članovi FK Vojvodina na pozajmicama imali su polovičan učinak tokom proteklog vikenda, pošto su slavili Lazar Stoisavljević i Stefan Dražić, Inđija je doživela ubedljiv poraz od Crvene zvezde, a Kabel je remizirao u Loznici.

Rad je upisao četvrti trijumf u nizu, a drugo poluvreme  odigrao je Lazar  Stoisavljević, Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić bili su akteri u porazu Inđije od Crvene zvezde, dok je za Kabel od Vošinih igrača nastup upisao samo Igor Jeličić.

Mladost GAT je novom pobedom napravila još jedan korak ka Prvoj ligi Srbije, dok Bogdan Mladenović nije igrao za Al-Divaniju (Irak), pošto se tamošnje prvenstvo nastavlja tokom ove sedmice.

Inđija: Mihajlo Nešković i Đorđe Pantelić

Fudbaleri Inđije doživeli su ubedljiv poraz na svom stadionu od Crvene zvezde rezultatom 1:5 u 33. kolu Super lige Srbije. Mihajlo Nešković je ponovo odigrao 90 minuta za Inđiju, dok je Đorđe Pantelić u igru ušao u 68. minutu.

Inače, jedini pogodak za Inđiju postigao je Nebojša Bastajić iz penala koji je izborio upravo Mihajlo Nešković. Ovim porazom Inđija je napravila korak ka ispadanju u Prvu ligu Srbije, pošto zaostaje sedam bodova za Voždovcem, koji je prvi iznad crte.

Rad: Lazar Stoisavljević

Rad je upisao i četvrti vezani trijumf, ovaj put nad ekipom Bačke na svom stadionu rezultatom 3:0. Lazar Stoisavljević je odigrao drugo poluvreme, pošto je u 46. minutu zamenio Trninića. Strelci za Rad bili su Kaluđerović, Šarić i Damjanović. Rad je sa ova tri boda skočio na 11. poziciju na tabeli ssa 42 boda.

Kabel: Nikola Mirić, Ranko Puškić, Vukašin Bogdanović, Igor Jeličić

Fudbaleri Kabela odigrali su bez golova na gostovanju u Lozinci. Na terenu je od četvorice Vošinih igrača ponovo igrao samo Igor Jeličić, dok nisu nastupili Mirić, Puškić i Bogdanović. Kabel je ovim remijem ostao na drugoj poziciji na tabeli Prve lige Srbije sa 56 bodova, tri manje od Radničkog i dva više od Kolubare.

Mladost GAT: Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti nastavili su dominaciju Srpskoj ligi Vojvodine, pošto su u 30. kolu pobedili Bačku 1901 u gostima rezultatom 2:0. Golman Stefan Dražić ponovo je bio u sastavu Mladosti, koja je sačuvala prednost od 12 bodova u odnosu na drugoplasirani Radnički 1912.