Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Током протеклог викенда због репрезентативне паузе нису играли Вождовац (Вук Богдановић, Филип Антонијевић) и Визела (Александар Буснић), док су остали позајмљени играчи Војводине били на терену.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев

Фудбалери Младости ГАТ изгубили су као домаћини од Слободе резултатом 0:1 у шестом колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

У тиму Младости стартери су били – Лука Дробњак, Никола Павлица (до 57. минута), Милош Поповић (до 57. минута), Иван Вукчевић (до 77. минута), док су са клупе ушли Лукијан Абација (од 57. минута), Марко Керкез (од 77. минута) и Драган Кокановић (од 77. минута). Милан Ковачев није био у саставу због репрезентативних обавеза са У-19 селекцијом Србије.

Младост ГАТ је сада 15. на табели са два освојена бода.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић

Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Бечеја резултатом 3:0 у петом колу Српске лиге, група Војводина.

Немања Соковић је био двоструки стрелац за Кабел у четвртом и 53. минуту, а Вошин играч је одиграо и цео меч, баш као и голман Огњен Богуновић. Вања Апостоловски је играо до 75. минута.

Кабел је сада лидер на табели са 10 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић

Фудбалери Хајдука 1912 победили су као гости Подунавац резултатом 4:2 у петом колу Српске лиге, група Војводина.

И на овом мечу 90 минута на голу био је Дарко Зувић.

Хајдук је сада други на табели са 10 бодова, колико има и лидер Кабел.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић

Фудбалери Радничког (СМ) победили су као домаћин екипу Радничког резултатом 4:1 у шестом колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.

Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.

Раднички је сада 11. са шест освојених бодова.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић

Фудбалери Радничког победили су као домаћини екипу 1. мај Рума резулатом 3:2 у петом колу Српске лиге, група Војводина.

Никола Мирић је на терену провео последњих пет минута.

Раднички (ЗР) сада је 10. на табели са седам освојених бодова.