Pozajmljeni fudbaleri Vojvodine nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Tokom proteklog vikenda zbog reprezentativne pauze nisu igrali Voždovac (Vuk Bogdanović, Filip Antonijević) i Vizela (Aleksandar Busnić), dok su ostali pozajmljeni igrači Vojvodine bili na terenu.

Mladost GAT – Dragan Kokanović, Nikola Pavlica, Miloš Popović, Luka Drobnjak, Marko Kerkez, Lukijan Abadžija, Ivan Vukčević, Milan Kovačev

Fudbaleri Mladosti GAT izgubili su kao domaćini od Slobode rezultatom 0:1 u šestom kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

U timu Mladosti starteri su bili – Luka Drobnjak, Nikola Pavlica (do 57. minuta), Miloš Popović (do 57. minuta), Ivan Vukčević (do 77. minuta), dok su sa klupe ušli Lukijan Abacija (od 57. minuta), Marko Kerkez (od 77. minuta) i Dragan Kokanović (od 77. minuta). Milan Kovačev nije bio u sastavu zbog reprezentativnih obaveza sa U-19 selekcijom Srbije.

Mladost GAT je sada 15. na tabeli sa dva osvojena boda.

Kabel – Vanja Apostolovski, Nemanja Soković, Ognjen Bogunović

Fudbaleri Kabela pobedili su kao domaćini ekipu Bečeja rezultatom 3:0 u petom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nemanja Soković je bio dvostruki strelac za Kabel u četvrtom i 53. minutu, a Vošin igrač je odigrao i ceo meč, baš kao i golman Ognjen Bogunović. Vanja Apostolovski je igrao do 75. minuta.

Kabel je sada lider na tabeli sa 10 osvojenih bodova.

Hajduk 1912 – Darko Zuvić

Fudbaleri Hajduka 1912 pobedili su kao gosti Podunavac rezultatom 4:2 u petom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

I na ovom meču 90 minuta na golu bio je Darko Zuvić.

Hajduk je sada drugi na tabeli sa 10 bodova, koliko ima i lider Kabel.

Radnički (SM) – Uroš Jakovljević

Fudbaleri Radničkog (SM) pobedili su kao domaćin ekipu Radničkog rezultatom 4:1 u šestom kolu Mocart Bet Prve lige Srbije.

Uroš Jakovljević nije bio u sastavu Radničkog.

Radnički je sada 11. sa šest osvojenih bodova.

Radnički (ZR) – Nikola Mirić

Fudbaleri Radničkog pobedili su kao domaćini ekipu 1. maj Ruma rezulatom 3:2 u petom kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Nikola Mirić je na terenu proveo poslednjih pet minuta.

Radnički (ZR) sada je 10. na tabeli sa sedam osvojenih bodova.