Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

Милан Видаков и Немања Ивановић наставили су да ређају сјајне партије за Младост ГАТ, односно Хајдук 1912.

Видаков је био двоструки стрелац у победи Младости над Жарковом, док је Ивановић био троструки асистент у тријумфу Хајдука 1912.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела изгубили су на свом стадиону од екипе Рада резултатом 0:3 у 29. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Стефан Радић, Матеја Стојановић, Матвеј Мартинкевич (до 46. минута), Немања Чеман (од 46. минута), док нису играли Алекса Радмиловић, Никола Мирић, Никола Павлица, Давид Пантић и Драган Кокановић.

Кабел је овим поразом остао са само девет освојених бодова, на последњем месту на табели.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости победили су на свом терену ОФК Жарково резултатом 2:0 у 29. колу Прве лиге Србије.

Оба поготка за Младост постигао је Милан Видаков, који је тако стигао до учинка од 15 голова и убедљиво води на листи стрелаца Прве лиге Србије.

Младост је сада друга на табели са 56 бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке ремизирали су у гостима са екипом Златибора резултатом 0:0 у 29. колу Прве лиге Србије.

Вукашин Богдановић је играо до 70. минута, Вељко Богдановић до 86, а Марко Луковић цео меч. Немања Тороман је остао на клупи за резерве.

ОФК Бачка је сада 14. на табели са 32 бода.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 победили су у гостима екипу Борца из Шајкаша резултатом 5:1 у 20. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић је уписао чак три асистенције и тако наставио низ сјајних партија у дресу Хајдука.

Хајдук 1912 је сада 12. на табели са 20 бодова.

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента победили су на свом стадиону екипу Индекса резултатом 1:0 у 20. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос није био у саставу победничке екипе.

Цемент је сада 13. на табели са 21 бодом.