Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

Milan Vidakov i Nemanja Ivanović nastavili su da ređaju sjajne partije za Mladost GAT, odnosno Hajduk 1912.

Vidakov je bio dvostruki strelac u pobedi Mladosti nad Žarkovom, dok je Ivanović bio trostruki asistent u trijumfu Hajduka 1912.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela izgubili su na svom stadionu od ekipe Rada rezultatom 0:3 u 29. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Veljko Jelenković, Stefan Radić, Mateja Stojanović, Matvej Martinkevič (do 46. minuta), Nemanja Čeman (od 46. minuta), dok nisu igrali Aleksa Radmilović, Nikola Mirić, Nikola Pavlica, David Pantić i Dragan Kokanović.

Kabel je ovim porazom ostao sa samo devet osvojenih bodova, na poslednjem mestu na tabeli.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti pobedili su na svom terenu OFK Žarkovo rezultatom 2:0 u 29. kolu Prve lige Srbije.

Oba pogotka za Mladost postigao je Milan Vidakov, koji je tako stigao do učinka od 15 golova i ubedljivo vodi na listi strelaca Prve lige Srbije.

Mladost je sada druga na tabeli sa 56 bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri OFK Bačke remizirali su u gostima sa ekipom Zlatibora rezultatom 0:0 u 29. kolu Prve lige Srbije.

Vukašin Bogdanović je igrao do 70. minuta, Veljko Bogdanović do 86, a Marko Luković ceo meč. Nemanja Toroman je ostao na klupi za rezerve.

OFK Bačka je sada 14. na tabeli sa 32 boda.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka 1912 pobedili su u gostima ekipu Borca iz Šajkaša rezultatom 5:1 u 20. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović je upisao čak tri asistencije i tako nastavio niz sjajnih partija u dresu Hajduka.

Hajduk 1912 je sada 12. na tabeli sa 20 bodova.

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa pobedili su na svom stadionu ekipu Indeksa rezultatom 1:0 u 20. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos nije bio u sastavu pobedničke ekipe.

Cement je sada 13. na tabeli sa 21 bodom.