Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су за своје тимове и протеклог викендa, који је и овај пут обележио Милан Видаков.

Вошин члан на позајмици у екипи Младост ГАТ стигао је већ до свог осмог лигашког поготка, и сада је на деоби првог места на листи стрелаца Прве лиге Србије. По осам погодака, поред Видакова, дали су још двојица играча – Владан Милосављев (Инђија) и Матеја Зувић (ОФК Жарково).

Младост: Милан Видаков, Стефан Дражић

Фудбалери Младости изгубили су као домаћини од екипе Златибора резултатом 2:3 у 17. колу Прве лиге Србије.

Поменути Милан Видаков постигао је водећи погодак за Младост у 16. минуту, али је након тога уследио преокрет гостујуће екипе. Милан Видаков је одиграо цео меч, док је Стефан Дражић остао на клупи за резерве.

Младост је остала друга на табели, али лидер Инђија сада има шест бодова више.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела ремизирали су на свом стадиону са екипом Мачве резултатом 0:0 у 17. колу Прве лиге Србије.

У саставу Кабела од Вошиних играча наступали су: Алекса Радмиловић (цео меч), Матвеј Мартинкевич (цео меч), Никола Павлица (89 минута), Димитрије Пиргић (77 минута), док су Лука Ђуровић, Никола Мирић остали на клупи, у саставу није било Луке Кљајића.

Кабел је остао последњепласирани тим на табели са осам освојених бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке победили су у гостима екипу Будућности из Добановаца резултатом 1:0 у 17. колу Прве лиге Србије.

За победнички тим Вељко Богдановић је одиграо цео меч, док је Вукашин Богдановић изашао у 71. минуту.

ОФК Бачка сада заузима 11. позицију на табели са 22 бода.

Бечеј: Вељко Јеленковић

Фудбалери Бечеја изгубили су на свом терену од екипе Старог града резултатом 1:2 у 14. колу Српске лиге, група Војводина.

За поражени тим цео меч поново је одиграо Вељко Јеленковић.

ОФК Бечеј је сада пао на трећу позицију на табели са 30 освојених бодова.

Текстилац: Марко Луковић

Фудбалери Текстилца изгубили су у гостима од екипе Омладинца резултатом 2:1 у 14. колу Српске лиге, група Војводина.

Вошин играч на позајмици у Текстилцу Марко Луковић одиграо је 75. минута.

Екипа Текстилца сада је пета са 26 освојених бодова.

Јединство Руменка: Алекса Батос

Фудбалери Јединства изгубили су у гостима од екипе Будућности резултатом 2:1 у 14. колу Војвођанске лиге, групе Југ.

Алекса Батос није био у саставу пораженог тима.

Екипа Јединства сада је 12. на табели са 14 освојених бодова.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мађарски друголигаш Печи МФЦ није наступао овог викенда, јер је наредно коло заказано тек за 21. новембар.