Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda, koji je i ovaj put obeležio Milan Vidakov.

Vošin član na pozajmici u ekipi Mladost GAT stigao je već do svog osmog ligaškog pogotka, i sada je na deobi prvog mesta na listi strelaca Prve lige Srbije. Po osam pogodaka, pored Vidakova, dali su još dvojica igrača – Vladan Milosavljev (Inđija) i Mateja Zuvić (OFK Žarkovo).

Mladost: Milan Vidakov, Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti izgubili su kao domaćini od ekipe Zlatibora rezultatom 2:3 u 17. kolu Prve lige Srbije.

Pomenuti Milan Vidakov postigao je vodeći pogodak za Mladost u 16. minutu, ali je nakon toga usledio preokret gostujuće ekipe. Milan Vidakov je odigrao ceo meč, dok je Stefan Dražić ostao na klupi za rezerve.

Mladost je ostala druga na tabeli, ali lider Inđija sada ima šest bodova više.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela remizirali su na svom stadionu sa ekipom Mačve rezultatom 0:0 u 17. kolu Prve lige Srbije.

U sastavu Kabela od Vošinih igrača nastupali su: Aleksa Radmilović (ceo meč), Matvej Martinkevič (ceo meč), Nikola Pavlica (89 minuta), Dimitrije Pirgić (77 minuta), dok su Luka Đurović, Nikola Mirić ostali na klupi, u sastavu nije bilo Luke Kljajića.

Kabel je ostao poslednjeplasirani tim na tabeli sa osam osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke pobedili su u gostima ekipu Budućnosti iz Dobanovaca rezultatom 1:0 u 17. kolu Prve lige Srbije.

Za pobednički tim Veljko Bogdanović je odigrao ceo meč, dok je Vukašin Bogdanović izašao u 71. minutu.

OFK Bačka sada zauzima 11. poziciju na tabeli sa 22 boda.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri Bečeja izgubili su na svom terenu od ekipe Starog grada rezultatom 1:2 u 14. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Za poraženi tim ceo meč ponovo je odigrao Veljko Jelenković.

OFK Bečej je sada pao na treću poziciju na tabeli sa 30 osvojenih bodova.

Tekstilac: Marko Luković

Fudbaleri Tekstilca izgubili su u gostima od ekipe Omladinca rezultatom 2:1 u 14. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Vošin igrač na pozajmici u Tekstilcu Marko Luković odigrao je 75. minuta.

Ekipa Tekstilca sada je peta sa 26 osvojenih bodova.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva izgubili su u gostima od ekipe Budućnosti rezultatom 2:1 u 14. kolu Vojvođanske lige, grupe Jug.

Aleksa Batos nije bio u sastavu poraženog tima.

Ekipa Jedinstva sada je 12. na tabeli sa 14 osvojenih bodova.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC nije nastupao ovog vikenda, jer je naredno kolo zakazano tek za 21. novembar.