Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су протеклог викенда за своје тимове.

И овај викенд по ко зна који пут обележио је Милан Видаков , који је постигао погодак у победи Младости над Инђијом  резултатом 2:1.

Кабел: Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матеја Стојановић, Никола Мирић, Стефан Радић, Никола Павлица, Матвеј Мартинкевич, Немања Чеман, Вељко Јеленковић, Давид Пантић

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Графичара резултатом 5:0 у 31. колу Прве лиге Србије.

У тиму Кабела наступали су – Вељко Јеленковић, Никола Павлица (до 46. минута), Драган Кокановић, Алекса Радмиловић, Матвеј Мартинкевич (до 46. минута), Давид Пантић (од 46. минута), Никола Мирић (до 8. минута), Стефан Радић (до 46. минута), Матеја Стојановић (од 8. минута), док на терену једино није био Немања Чеман.

Кабел је овим поразом остао са девет освојених бодова, на последњем месту на табели.

Младост ГАТ: Милан Видаков

Фудбалери Младости победили су у гостима екипу Инђије резултатом 2:1 у 31. колу Прве лиге Србије.

Ово је био дуел две првопласиране екипе на табели Прве лиге, а Младост је победом прескочила Инђију и сада је лидер и корак ближе пласману у Супер лигу. Човек одлуке био је Вошин Милан Видаков, који је у 59. минуту постигао други погодак за недостижних 0:2. Видаков је први стрелац Прве лиге са 16 датих голова.

Младост сада има 60 бодова, а Инђија 58.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић, Марко Луковић, Немања Тороман

Фудбалери ОФК Бачке изгубили су у гостима од екипе Рада резултатом 2:0 у 31. колу Прве лиге Србије.

Марко Луковић је на терену провео 61 минут, Вељко Богдановић је одиграо прво полувреме, Вукашин Богдановић је ушао у 78. минуту, а Немања Тороман је остао на клупи.

ОФК Бачка сада је претпоследња на табели са 33 бода, колико има и Тимок 1919.

Хајдук 1912: Немања Ивановић

Фудбалери Хајдука 1912 изгубили су у гостима од екипе Борца из Сакула резултатом 3:1 у 22. колу Српске лиге група Војводина.

Немања Ивановић је поново одиграо цео меч за Хајдук, који је сада 14. на табели са 21 бодом.

Цемент: Алекса Батос

Фудбалери Цемента изгубили су на свом стадиону од екипе Новог Сада резултатом 0:3 у 22. колу Војвођанске лиге, група Југ.

Алекса Батос је одиграо цео меч за поражени  тим, који је сада 13. на табели са 21 бодом.