Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su proteklog vikenda za svoje timove.

I ovaj vikend po ko zna koji put obeležio je Milan Vidakov , koji je postigao pogodak u pobedi Mladosti nad Inđijom  rezultatom 2:1.

Kabel: Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Mateja Stojanović, Nikola Mirić, Stefan Radić, Nikola Pavlica, Matvej Martinkevič, Nemanja Čeman, Veljko Jelenković, David Pantić

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Grafičara rezultatom 5:0 u 31. kolu Prve lige Srbije.

U timu Kabela nastupali su – Veljko Jelenković, Nikola Pavlica (do 46. minuta), Dragan Kokanović, Aleksa Radmilović, Matvej Martinkevič (do 46. minuta), David Pantić (od 46. minuta), Nikola Mirić (do 8. minuta), Stefan Radić (do 46. minuta), Mateja Stojanović (od 8. minuta), dok na terenu jedino nije bio Nemanja Čeman.

Kabel je ovim porazom ostao sa devet osvojenih bodova, na poslednjem mestu na tabeli.

Mladost GAT: Milan Vidakov

Fudbaleri Mladosti pobedili su u gostima ekipu Inđije rezultatom 2:1 u 31. kolu Prve lige Srbije.

Ovo je bio duel dve prvoplasirane ekipe na tabeli Prve lige, a Mladost je pobedom preskočila Inđiju i sada je lider i korak bliže plasmanu u Super ligu. Čovek odluke bio je Vošin Milan Vidakov, koji je u 59. minutu postigao drugi pogodak za nedostižnih 0:2. Vidakov je prvi strelac Prve lige sa 16 datih golova.

Mladost sada ima 60 bodova, a Inđija 58.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović, Marko Luković, Nemanja Toroman

Fudbaleri OFK Bačke izgubili su u gostima od ekipe Rada rezultatom 2:0 u 31. kolu Prve lige Srbije.

Marko Luković je na terenu proveo 61 minut, Veljko Bogdanović je odigrao prvo poluvreme, Vukašin Bogdanović je ušao u 78. minutu, a Nemanja Toroman je ostao na klupi.

OFK Bačka sada je pretposlednja na tabeli sa 33 boda, koliko ima i Timok 1919.

Hajduk 1912: Nemanja Ivanović

Fudbaleri Hajduka 1912 izgubili su u gostima od ekipe Borca iz Sakula rezultatom 3:1 u 22. kolu Srpske lige grupa Vojvodina.

Nemanja Ivanović je ponovo odigrao ceo meč za Hajduk, koji je sada 14. na tabeli sa 21 bodom.

Cement: Aleksa Batos

Fudbaleri Cementa izgubili su na svom stadionu od ekipe Novog Sada rezultatom 0:3 u 22. kolu Vojvođanske lige, grupa Jug.

Aleksa Batos je odigrao ceo meč za poraženi  tim, koji je sada 13. na tabeli sa 21 bodom.