Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су за своје тимове и протеклог викендa, који је и овај пут обележио Милан Видаков.

Вошин члан на позајмици у екипи Младост ГАТ стигао је већ до свог деветог лигашког поготка и сада је усамљен на врху листе стрелаца у Првој лиги Србије.

Младост: Милан Видаков, Стефан Дражић

Фудбалери Младости победили су у гостима екипу Тимока резултатом 1:0 у 18. колу Прве лиге Србије.

Видаков је постигао једини погодак на мечу у 27. минуту, чиме је наставио голгетерски низ и стигао до деветог гола у првенству. Други Вошин члан Стефан Дражић није био у саставу за овај меч.

Младост остала друга на табели са 37 освојених бодова, три мање од лидера Инђије.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела изгубили су на гостовању од екипе Графичара резултатом 3:1 у 18. колу Прве лиге Србије.

Од Вошиних чланова у екипи Кабела наступали су – Матвеј Мартинкевич (цео меч), Никола Павлица (цео меч), Никола Мирић (цео меч), Алекса Радмиловић (до 61. минута), Лука Ђуровић је остао на клупи, а у саставу није било Луке Кљајића и Димитрија Пиргића.

Кабел је остао последњепласирани тим на табели са осам освојених бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке ремизирали су са екипом Железничара резултатом 2:2 18. колу Прве лиге Србије.

За екипу Бачке цео меч одиграо је Вељко Богдановић, док Вукашин Богдановић није био у саставу.

Бачка је сада 11. на табели са 23 бода.

Бечеј: Вељко Јеленковић

Фудбалери Бечеја изгубили су у Сомбору од екипе Радничког резултатом 4:2 у 15. колу Српске лиге, група Војводина.

У екипи Бечеја није било Вељка Јеленковића.

Бечеј је остао на трећој позицији на табели са 30 освојених бодова, са колико је и завршио јесењи део сезоне.

Текстилац: Марко Луковић

Фудбалери Текстилца победили су екипу 1. маја резултатом 3:0 у 15. колу Српске лиге, група Војводина.

Марко Луковић је био ван строја  због болести.

Текстилац је јесењи део сезоне завршио на четвртој позицији са 29 освојених бодова.

Јединство Руменка: Алекса Батос

Фудбалери Јединства победили су на свом терену екипу Слободе резултатом 1:0 15. колу Војвођанске лиге, групе Југ.

Вошин члан у екипи из Руменке Алекса Батос није играо на овом мечу.

Екипа Јединства сада је 12. на табели са 17 освојених бодова.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мађарски друголигаш Печи МФЦ изгубио је на свом стадиону од екипе Керулетија у 16. колу првенства. Немања Ивановић није био у саставу поражене екипе.