Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda, koji je i ovaj put obeležio Milan Vidakov.

Vošin član na pozajmici u ekipi Mladost GAT stigao je već do svog devetog ligaškog pogotka i sada je usamljen na vrhu liste strelaca u Prvoj ligi Srbije.

Mladost: Milan Vidakov, Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti pobedili su u gostima ekipu Timoka rezultatom 1:0 u 18. kolu Prve lige Srbije.

Vidakov je postigao jedini pogodak na meču u 27. minutu, čime je nastavio golgeterski niz i stigao do devetog gola u prvenstvu. Drugi Vošin član Stefan Dražić nije bio u sastavu za ovaj meč.

Mladost ostala druga na tabeli sa 37 osvojenih bodova, tri manje od lidera Inđije.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela izgubili su na gostovanju od ekipe Grafičara rezultatom 3:1 u 18. kolu Prve lige Srbije.

Od Vošinih članova u ekipi Kabela nastupali su – Matvej Martinkevič (ceo meč), Nikola Pavlica (ceo meč), Nikola Mirić (ceo meč), Aleksa Radmilović (do 61. minuta), Luka Đurović je ostao na klupi, a u sastavu nije bilo Luke Kljajića i Dimitrija Pirgića.

Kabel je ostao poslednjeplasirani tim na tabeli sa osam osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke remizirali su sa ekipom Železničara rezultatom 2:2 18. kolu Prve lige Srbije.

Za ekipu Bačke ceo meč odigrao je Veljko Bogdanović, dok Vukašin Bogdanović nije bio u sastavu.

Bačka je sada 11. na tabeli sa 23 boda.

Bečej: Veljko Jelenković

Fudbaleri Bečeja izgubili su u Somboru od ekipe Radničkog rezultatom 4:2 u 15. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

U ekipi Bečeja nije bilo Veljka Jelenkovića.

Bečej je ostao na trećoj poziciji na tabeli sa 30 osvojenih bodova, sa koliko je i završio jesenji deo sezone.

Tekstilac: Marko Luković

Fudbaleri Tekstilca pobedili su ekipu 1. maja rezultatom 3:0 u 15. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina.

Marko Luković je bio van stroja  zbog bolesti.

Tekstilac je jesenji deo sezone završio na četvrtoj poziciji sa 29 osvojenih bodova.

Jedinstvo Rumenka: Aleksa Batos

Fudbaleri Jedinstva pobedili su na svom terenu ekipu Slobode rezultatom 1:0 15. kolu Vojvođanske lige, grupe Jug.

Vošin član u ekipi iz Rumenke Aleksa Batos nije igrao na ovom meču.

Ekipa Jedinstva sada je 12. na tabeli sa 17 osvojenih bodova.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC izgubio je na svom stadionu od ekipe Keruletija u 16. kolu prvenstva. Nemanja Ivanović nije bio u sastavu poražene ekipe.