Чланови ФК Војводина на позајмицама наступали су за своје тимове и протеклог викендa.

Коло је обележио Вукашин Богдановић, који је био стрелац у победи ОФК Бачке над Лозницом. Ово је уједно било и последње коло ове јесени у Првој лиги Србије, наставак такмичења на програму је крајем фебруара.

Младост: Милан Видаков, Стефан Дражић

Фудбалери Младости изгубили су као домаћини од екипе Радничког из Сремске Митровице резултатом 0:1 у 21. колу Прве лиге Србије.

Милан Видаков одиграо је поново цео меч за екипу Младости, док је Стефан Дражић остао на клупи за резерве.

Младост је остала друга на табели Прве лиге Србије са 41 бодом, пет мање од лидера Инђије.

Кабел: Матвеј Мартинкевич, Лука Кљајић, Никола Мирић, Лука Ђуровић, Алекса Радмиловић, Никола Павлица, Димитрије Пиргић

Фудбалери Кабела изгубили су у гостима од екипе Златибора резултатом 7:0 у 21. колу Прве лиге Србије.

Од Вошиних чланова у екипи Кабела наступали су – Матвеј Мартинкевич (цео меч), Никола Павлица (цео меч), Алекса Радмиловић (до 57. минута), док је Никола Мирић одрађивао суспензију. Димитрије Пиргић, Лука Кљајић и Лука Ђуровић нису били у саставу.

Кабел је остао последњепласирани тим на табели са девет освојених бодова.

ОФК Бачка: Вељко Богдановић, Вукашин Богдановић

Фудбалери ОФК Бачке победили су као домаћини екипу Лознице резултатом 3:1 у 21. колу Прве лиге Србије.

Стрелац у победи Бачке био је Вошин Вукашин Богдановић, који је постигао трећи и последњи погодак за свој тим у 71. минуту и потом напустио терен у 76. Вељко Богдановић је такође био стартер, изашао је у 86. минуту.

ОФК Бачка сада је 10. на табели са 27 бодова.

Печи МФЦ (Мађарска): Немања Ивановић

Мађарски друголигаш Печи МФЦ изгубио је на гостовању од екипе Тисакечке резултатом 3:2 у 18. колу првенства. Немања Ивановић није био у саставу поражене екипе, он је и даље повређен, али се успешно опоравља.