Članovi FK Vojvodina na pozajmicama nastupali su za svoje timove i proteklog vikenda.

Kolo je obeležio Vukašin Bogdanović, koji je bio strelac u pobedi OFK Bačke nad Loznicom. Ovo je ujedno bilo i poslednje kolo ove jeseni u Prvoj ligi Srbije, nastavak takmičenja na programu je krajem februara.

Mladost: Milan Vidakov, Stefan Dražić

Fudbaleri Mladosti izgubili su kao domaćini od ekipe Radničkog iz Sremske Mitrovice rezultatom 0:1 u 21. kolu Prve lige Srbije.

Milan Vidakov odigrao je ponovo ceo meč za ekipu Mladosti, dok je Stefan Dražić ostao na klupi za rezerve.

Mladost je ostala druga na tabeli Prve lige Srbije sa 41 bodom, pet manje od lidera Inđije.

Kabel: Matvej Martinkevič, Luka Kljajić, Nikola Mirić, Luka Đurović, Aleksa Radmilović, Nikola Pavlica, Dimitrije Pirgić

Fudbaleri Kabela izgubili su u gostima od ekipe Zlatibora rezultatom 7:0 u 21. kolu Prve lige Srbije.

Od Vošinih članova u ekipi Kabela nastupali su – Matvej Martinkevič (ceo meč), Nikola Pavlica (ceo meč), Aleksa Radmilović (do 57. minuta), dok je Nikola Mirić odrađivao suspenziju. Dimitrije Pirgić, Luka Kljajić i Luka Đurović nisu bili u sastavu.

Kabel je ostao poslednjeplasirani tim na tabeli sa devet osvojenih bodova.

OFK Bačka: Veljko Bogdanović, Vukašin Bogdanović

Fudbaleri OFK Bačke pobedili su kao domaćini ekipu Loznice rezultatom 3:1 u 21. kolu Prve lige Srbije.

Strelac u pobedi Bačke bio je Vošin Vukašin Bogdanović, koji je postigao treći i poslednji pogodak za svoj tim u 71. minutu i potom napustio teren u 76. Veljko Bogdanović je takođe bio starter, izašao je u 86. minutu.

OFK Bačka sada je 10. na tabeli sa 27 bodova.

Peči MFC (Mađarska): Nemanja Ivanović

Mađarski drugoligaš Peči MFC izgubio je na gostovanju od ekipe Tisakečke rezultatom 3:2 u 18. kolu prvenstva. Nemanja Ivanović nije bio u sastavu poražene ekipe, on je i dalje povređen, ali se uspešno oporavlja.