Фудбалери Војводине поражени су од екипе Пролетера резултатом 0:1 (0:0), у пријатељском мечу одиграном у Ветернику.

Пред око 200 гледалаца у ФЦ „Вујадин Бошков“, стрелац јединог гола на мечу био је Лукашевић у 76. минуту.

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Симић (од 61. Тороман) – Лазаревић (од 77. Ђурковић), Ђурић, Иван, Вучић (од 53. Кљајић, од 80. Кокир) – Филиповић (од 65. Мартинкевич), Топић – Гемовић (од 77. Новевски), Нешковић, Кокир (од 77. Кокановић) – Зукић.

Пролетер: Елесин (од 46. Кнежевић) – Иванчевић, Јаблан, Лукашевић, Голубовић – Пантић, Једигаријан (од 46. Радиновић), Лукић, Новаковић – Митровић, Ратковић.

Прво полувреме протекло је у изједначеној борби између два тима, при чему се игра одвијала углавном на средини терена. Ниједан од тимова није успевао да створи праву шансу пред противничким голом, а Војводина, иако је имала благу теренску иницијативу, припретила је само ударцима Гемовића и Филиповића из даљине, када је у оба наврата лопта отишла далеко ван оквира гола.

Тек у 44. минуту, на левој страни терена Вучић се изборио за једну лопту, одиграо дупли пас са Кокиром и потом проиграо Зукића, који је шутирао са десетак метара искоса, али је Елесин релативно лако одбранио тај ударац.

У сличном стилу наставило се и у другом полувремену, а у 70. минуту, главни судија Матић је због приговора затражио од шефа стручног штаба Војводине Ненада Лалатовића да напусти клупу свог тима, након његовог протеста због тога што није био досуђен прекршај над Мартинкевичем у ситуацији када је фудбалер Воше био у изгледној прилици да постигне погодак.

Само шест минута касније, Пролетер је дошао у вођство. После корнера који је извео Новаковић, до лопте је дошао Лукашевић и прецизним ударцем са око 11-12 метара успео да савлада голмана Торомана.

До краја меча, Воша је најближа изједначењу била након слободног ударца који је извео Зукић, када је лопта прошла свега неколико центиметара поред стативе. Резултат је остао непромењен, па је тако победа припала гостима.