Фудбалери Војводине изгубили су у гостиама од Партизана резултатом 3:1 у 17. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Једини стрелац за Војводину био је Урош Николић у 67. минуту.

Партизан: Јовановић – Стојковић (од 76. Филиповић), Илић, Марковић, Антић – Kануте (од 60. Мениг), Белић – Kалулу (од 90. Трифуновић), Натхо (од 76. Баждар), Захид – Салдања.

Војводина: Царевић – Лазаревић, Росић, Црномарковић, Гиорбелидзе – Милосављевић, Зукић – Вукановић, Николић, Малбашић (од 46. Кембел) – Ивановић (од 56. Радуловић).

У првом полувремену није било много прилика, Партизан је био нешто конкретнији, али је Лазар Царевић добро реаговао и успео је да сачува своју мрежу.

У осмом минуту Натхо је послао пар у простор, али је Царевић био бржи од Калулуа. Минут касније, након корнера Росић је гађао главом, на месту је био Јовановић.

У 22. минуту Партизан је извео добру контру, Захид је проиграо Антића, овај са левог бока послао оштар пас кроз петерац, али је Калулу закаснио за корак да спроведе лопту у мрежу.

Партизан је до одласка на одмор имао још неколико солидних покушаја, Саничанин са дистанце, потом Захид и Калулу али је Царевић остао несавладан, уписао је још три добре интервенције.

Ранко Поповић је одмах на полувремену направио прву промену, Кембел је заменио Малбашића и у 49. минуту је већ припретио, искоса са леве стране, са ивице шеснаестерца, гађао је преко гола.

У наредном нападу поново је Војводина припретила, овај пут је Зукић опробао ударац, такође је шутирао преко гола са неких 15 метара.

У 53. минуту, Партизан је повео, Натхов ударац је изблокиран, а на одбијену је налетео Кануте који је са ивице шеснаестерца савладао Царевића за 1:0.

Воша је одмах узвратила, у наредна два минута нова два покушаја имао је Кембел, један је завршио у рукама Јовановића, други преко пречке. Након тога, Поповић је направио нову промену, Радуловић је ушао уместо Ивановића.

У 65. минуту Партизан је пропустио велику шансу да дође до другог гола, Салдања је украо лопту на 30 метара и изашао на Царевића, голман Војводине је опет одлично интервенисао.

Два минута касније, Воша је успела да изједначи, Зукић је центрирао са леве стране, а Николић одлично улетео у празан простор и главом послао лопту под пречку за 1:1!

Воша је искористила повољан тренутак после изједначења, и у 72. минуту Николић је одложио лопту до Вукановића, који је спољним делом стопала гађао преко гола.

У 81. минуту Партизан је имао добру прилику, после прекида и центаршута Саничанин је гађао главом у први угао, Царевић је одбио лопту у корнер. Убрзо је и Филиповић тестирао Царевића, али је и његов ударац са неких 18 метара зауставио Царевић.

Али, у 88. минуту, Партизан је успео поново да дође до гола. Дуго је трајао напад црно-белих, Баждаров ударац кратко је одбио Царевић, Саничанин је покушао главом, одбрана Воша је интервенисала, али је на одбијену налетео Захид и погодио за 2:1.

До краја је Воша имала још један покушај, Радуловић је проиграо Николића који је са 17 метара шутирао преко пречке.

У надокнади времена, Партизан је постигао и трећи гол, Гиорбелидзе је оборио Салдању, а судија показао на белу тачку. Салдања је преузео одговорност и поставио коначних 3:1.