Протеклог викенда пет млађих такмичарских селекција Војводине наступиле су у својим узрасним лигама и уписали импресиван учинак од четири победе и једног пораза.

Викенд је обележила победа омладинаца над Партизаном у Београду резултатом 3:1, док су се истакли и пионири који су декласирали екипу Професор Болесников резултатом 20:0. Јунак викенда био је Бутраковић са чак седам постигнутих голова за Вошине пионире.

Омладинска лига Србије – Партизан – Војводина 1:3 (0:0)

Омладинци Војводине победили су у гостима екипу Партизана резултатом 3:1 у великом дербију 31. кола Омладинске лиге Србије. Стрелци за Војводину били су Ивановић у 76. и 85. и Павлица у 79. минуту. Овим тријумфом, Војводина је пришла трећепласираном Партизану на бод заостатка.

Војводина је наступила у следећем саставу: Видаковић, Луковић, Кљајић, Богдановић, Благојевић, Пиргић, Ђуровић, Станојевић, Ивановић, Миловановић, Павлица. У игру са клупе ушли су: Кокановић, Торбица, Стојановић, Батос, Радмиловић и Исаковски.

У следећем колу, у среду, 28. априла, старији омладинци дочекују ОФК Београд.

20 РФК Нови Сад 1921 31 1 8 22 27 88 -61 11
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Политика приватности.
I Accept

Кадетска лига Србије: Партизан – Војводина  6:2 (2:1)

Кадети Војводине доживели су пораз на гостовању од екипе Партизана резултатом 6:2. Стрелци за Војводину били су Гагић у 2. и Милошевић у 53. минуту. Војводина је овим поразом остала на другој позицији на табели са 74 бода, осам мање од Партизана.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Богуновић, Трнинић,  Миланов, Великић, Николић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Ивановић, Милошевић, Гагић. У игру са клупе ушли су Ерић и Ковачев.

У следећем колу, 28. априла,  старији кадети дочекују Кикер из Краљева.

I Accept

Омладинска лига Војводине: Војводина – Спартак ЖK 5:0 (2:0)

Млађи омладинци победили су убедљиво екипу Спартака резултатом 5:0 у плеј офу Омладинске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су Миловановић у 5. Кисић у 22. Јокић у 57. Јухас у 67. и Милијашевић у 70. минуту.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Тојзан, Милисављевић, Цекић, Стојановић, Каламвокис, Миловановић, Јокић, Исаковски, Кисић, Торбица, Радмиловић. У игру са клупе ушли су: Бојић, Јухас, Шапоња, Милијашевић.

У следећем колу, 29. априла млађи омладинци гостују Пролетеру на Сланој бари.

8   Спартак ЖК 7 0 1 6 5 22 -18 1

Кадетска лига Војводине: Војводина – Кабел 8:0 (4:0)

Кадети Војводине декласирали су вршњаке из Кабела резултатом 8:0 у плеј офу Кадетске лиге Војводине.

Голове за Војводину постигли су. Храмиш у 17. Недељковић у 24. Алексић у 41. 42. 47 и 81. и Стајки у 70. и 74. минуту. Овим тријумфом Војводина је остала на деоби лидерске позиције са 16 бодова.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Вјештица, Зличић, Ромић, Павић, Костадиновић,  Храмиш, Недељковић, Вукадиновић, Јањић,  Алексић. У игру са клупе ушли су: Тривуновић, Бутраковић, Пиваш, Стајки, Чутовић, Павловић и Малеш.

У следећем колу, 29. априла, млађи кадети такође гостују Пролетеру на Сланој бари.

Пионирска лига Војводине: Војводина – Професор Болесников 20:0

Пионири Војводине уписали су једну од најубедљивијих победа пошто су савладали екипу Професор Болесников резултатом 20:0. Викенд је обележио седмоструки стрелац Бутраковић, а овим тријумфом, пионири Војводине учврстили су се на лидерској позицији са 52 бода.

Голове за Војводину постигли су: Пилић у 8. Бутраковић у 15. 32. 48. 54. 56. 70. и 76. Јовановић Л. у 17. и 22. Јовановић М. у 52, 60 .и 69. Поповић у 35. и 45. Ковачевић у 49. и 62. Пејовић у 58. и 74. и Вукобратовић у 34.

Војводина је  наступила у следећем саставу: Стефановић, Васић, Малобабић, Пилић, Продановић, Влајков, Поповић, Вукобратовић, Бошкан, Јовановић Л., Бутраковић. У игру са клупе ушли су још Николић, Пејовић, Бобош, Јовановић М. Васић и Ковачевић.

У следећем колу пионири гостују Словену у Руми.