Proteklog vikenda pet mlađih takmičarskih selekcija Vojvodine nastupile su u svojim uzrasnim ligama i upisali impresivan učinak od četiri pobede i jednog poraza.

Vikend je obeležila pobeda omladinaca nad Partizanom u Beogradu rezultatom 3:1, dok su se istakli i pioniri koji su deklasirali ekipu Profesor Bolesnikov rezultatom 20:0. Junak vikenda bio je Butraković sa čak sedam postignutih golova za Vošine pionire.

Omladinska liga Srbije – Partizan – Vojvodina 1:3 (0:0)

Omladinci Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Partizana rezultatom 3:1 u velikom derbiju 31. kola Omladinske lige Srbije. Strelci za Vojvodinu bili su Ivanović u 76. i 85. i Pavlica u 79. minutu. Ovim trijumfom, Vojvodina je prišla trećeplasiranom Partizanu na bod zaostatka.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Vidaković, Luković, Kljajić, Bogdanović, Blagojević, Pirgić, Đurović, Stanojević, Ivanović, Milovanović, Pavlica. U igru sa klupe ušli su: Kokanović, Torbica, Stojanović, Batos, Radmilović i Isakovski.

U sledećem kolu, u sredu, 28. aprila, stariji omladinci dočekuju OFK Beograd.

20 RFK Novi Sad 1921 31 1 8 22 27 88 -61 11
For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Politika privatnosti.
I Accept

Kadetska liga Srbije: Partizan – Vojvodina  6:2 (2:1)

Kadeti Vojvodine doživeli su poraz na gostovanju od ekipe Partizana rezultatom 6:2. Strelci za Vojvodinu bili su Gagić u 2. i Milošević u 53. minutu. Vojvodina je ovim porazom ostala na drugoj poziciji na tabeli sa 74 boda, osam manje od Partizana.

Vojvodina  je  nastupila u sledećem sastavu: Bogunović, Trninić,  Milanov, Velikić, Nikolić, Drobnjak, Paunović, Abadžija, Ivanović, Milošević, Gagić. U igru sa klupe ušli su Erić i Kovačev.

U sledećem kolu, 28. aprila,  stariji kadeti dočekuju Kiker iz Kraljeva.

I Accept

Omladinska liga Vojvodine: Vojvodina – Spartak ŽK 5:0 (2:0)

Mlađi omladinci pobedili su ubedljivo ekipu Spartaka rezultatom 5:0 u plej ofu Omladinske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su Milovanović u 5. Kisić u 22. Jokić u 57. Juhas u 67. i Milijašević u 70. minutu.

Vojvodina je  nastupila u sledećem sastavu: Tojzan, Milisavljević, Cekić, Stojanović, Kalamvokis, Milovanović, Jokić, Isakovski, Kisić, Torbica, Radmilović. U igru sa klupe ušli su: Bojić, Juhas, Šaponja, Milijašević.

U sledećem kolu, 29. aprila mlađi omladinci gostuju Proleteru na Slanoj bari.

8   Spartak ŽK 7 0 1 6 5 22 -18 1

Kadetska liga Vojvodine: Vojvodina – Kabel 8:0 (4:0)

Kadeti Vojvodine deklasirali su vršnjake iz Kabela rezultatom 8:0 u plej ofu Kadetske lige Vojvodine.

Golove za Vojvodinu postigli su. Hramiš u 17. Nedeljković u 24. Aleksić u 41. 42. 47 i 81. i Stajki u 70. i 74. minutu. Ovim trijumfom Vojvodina je ostala na deobi liderske pozicije sa 16 bodova.

Vojvodina je  nastupila u sledećem sastavu: Jakovljević, Vještica, Zličić, Romić, Pavić, Kostadinović,  Hramiš, Nedeljković, Vukadinović, Janjić,  Aleksić. U igru sa klupe ušli su: Trivunović, Butraković, Pivaš, Stajki, Čutović, Pavlović i Maleš.

U sledećem kolu, 29. aprila, mlađi kadeti takođe gostuju Proleteru na Slanoj bari.

Pionirska liga Vojvodine: Vojvodina – Profesor Bolesnikov 20:0

Pioniri Vojvodine upisali su jednu od najubedljivijih pobeda pošto su savladali ekipu Profesor Bolesnikov rezultatom 20:0. Vikend je obeležio sedmostruki strelac Butraković, a ovim trijumfom, pioniri Vojvodine učvrstili su se na liderskoj poziciji sa 52 boda.

Golove za Vojvodinu postigli su: Pilić u 8. Butraković u 15. 32. 48. 54. 56. 70. i 76. Jovanović L. u 17. i 22. Jovanović M. u 52, 60 .i 69. Popović u 35. i 45. Kovačević u 49. i 62. Pejović u 58. i 74. i Vukobratović u 34.

Vojvodina je  nastupila u sledećem sastavu: Stefanović, Vasić, Malobabić, Pilić, Prodanović, Vlajkov, Popović, Vukobratović, Boškan, Jovanović L., Butraković. U igru sa klupe ušli su još Nikolić, Pejović, Boboš, Jovanović M. Vasić i Kovačević.

U sledećem kolu pioniri gostuju Slovenu u Rumi.