Протеклог викенда две млађе такмичарске селекције Војводине наступиле су у својим узрасним лигама и уписале учинак од две победе.

Омладинци „старе даме“ победили су Земун у гостима резултатом 3:2, док су пионири надиграли ОФК Кикинду – 6:0.

Кадети своју утакмицу у Кадетској лиги Србије играју 13. новембра као гости против Земуна, док млађи омладинци и млађи кадети у лиги Војводине гостују новосадском Пролетеру 16. новембра.

Омладинска лига Србије: Земун – Војводина 2:3 (0:0)

Омладинци Војводине победили су у гостима екипу Земуна резултатом 2:3 у 13. колу Омладинске лиге Србије.

Стрелци за Војводину били су Абаџија у 56. Тедић у 70. и Апостоловски у 77. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Богуновић, Поповић, Миланов, Апостоловски, Николић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Ивановић, Абрамушић, Тедић. У игру са клупе ушли су Булаић и Ерић.

У следећем колу старији омладинци дочекују Рад из Београда.

16 Мачва 13 1 2 10 7 34 -27 5

Пионирска лигa Војводине: Војводина – ОФК Кикинда 6:0 (3:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини ОФК Кикинду резултатом 6:0 у 12. колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су Лакићевић у 1. Перановић у 12. 23 и 74. Микић у 45. и Чејовић у 66 минуту

Војводина је наступила у следећем саставу: Пролић, Стојановић, Стелкић, Чејовић, Путеш,  Лакићевић,  Јовановић Душан (7), Перановић, Микић, Савин, Зекић. У игру са клупе ушли су Нишавић и Докић.

У следећем колу пионири ће бити гости Хајдуку 1912 у Кули.