Proteklog vikenda dve mlađe takmičarske selekcije Vojvodine nastupile su u svojim uzrasnim ligama i upisale učinak od dve pobede.

Omladinci „stare dame“ pobedili su Zemun u gostima rezultatom 3:2, dok su pioniri nadigrali OFK Kikindu – 6:0.

Kadeti svoju utakmicu u Kadetskoj ligi Srbije igraju 13. novembra kao gosti protiv Zemuna, dok mlađi omladinci i mlađi kadeti u ligi Vojvodine gostuju novosadskom Proleteru 16. novembra.

Omladinska liga Srbije: Zemun – Vojvodina 2:3 (0:0)

Omladinci Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Zemuna rezultatom 2:3 u 13. kolu Omladinske lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Abadžija u 56. Tedić u 70. i Apostolovski u 77. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Bogunović, Popović, Milanov, Apostolovski, Nikolić, Drobnjak, Paunović, Abadžija, Ivanović, Abramušić, Tedić. U igru sa klupe ušli su Bulaić i Erić.

U sledećem kolu stariji omladinci dočekuju Rad iz Beograda.

16 Mačva 13 1 2 10 7 34 -27 5

Pionirska liga Vojvodine: Vojvodina – OFK Kikinda 6:0 (3:0)

Pioniri Vojvodine pobedili su kao domaćini OFK Kikindu rezultatom 6:0 u 12. kolu Pionirske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su Lakićević u 1. Peranović u 12. 23 i 74. Mikić u 45. i Čejović u 66 minutu

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Prolić, Stojanović, Stelkić, Čejović, Puteš,  Lakićević,  Jovanović Dušan (7), Peranović, Mikić, Savin, Zekić. U igru sa klupe ušli su Nišavić i Dokić.

U sledećem kolu pioniri će biti gosti Hajduku 1912 u Kuli.