Протеклог викенда четири млађе такмичарске селекције Војводине наступиле су у својим узрасним лигама и уписале учинак од три победе и једног ремија и гол разлику 17:2.

Победе су уписали млађи омладинци, млађи кадети и пионири, док су кадети ремизирали са екипом Графичара у Београду.

Редовно коло у Омладинској  лиги Србије није играно због пријатељских утакмица селекција Србије у узрастима У-18 и У-19. Своју утакмицу  9. кола против Графичара омладинци Војводине одиграће у петак, 15. октобра у Београду.

Омладинска лигa Војодине: Војводина – Хајдук 1912 5:0 (2:0)

Млађи омладинци Војводине победили су као домаћини Хајдук из Куле резултатом 5:0 у деветом колу Омладинске лиге Војводине.

Стрелци  за Војводину били су  Милијашевић у 9. Николић у 31. Кисић у 60. Јокић у 79. и Лакић у 86. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Завиш,  Перишић, Миланов, Николић, Милисављевић, Ђурасовић, Милијашевић, Радаковић, Кисић, Асфоур, Ерић. У игру са клупе ушли су Јокић и Лакић.

У следећем колу млађи омладинци гостују ШФ  проф. Болесников.

12 Младост (НС) 8 0 0 8 1 50 -49 0

Кадетска лига Србије: Графичар – Војводина 1:1 (1:0)

Кадети Војводине ремизирали су у Београду са екипом Графичара резултатом 1:1 у деветом колу Кадетске лиге Србије.

Стрелац за Војводину био је Костадиновић у 76. минуту.

Војводина  је  наступила у следећем саставу: Јаковљевић, Храмиш, Вјештица, Чутовић, Костадиновић, Великић, Ковачев, Милошевић, Јањић, Алексић. У игру са клупе ушли су Стајки, Бутраковић, Вукадиновић, Пиваш и Брајић.

Дерби наредног кола између Војводине и Црвене звезде који је био на програму у среду отказан је због смртног случаја у породици тренера београдског тима, нови термин одигравања биће накнадно објављен. Стога, у следећој утакмици кадети се састају са Чукаричким у Београду.

16 Ада 9 1 0 8 5 38 -33 3

Кадетска лигa Војводине: Војводина – Хајдук 1912 6:0 (2:0)

Млађи кадети Војводине победили су на свом терену Хајдук из Куле резултатом 6:0 у деветом колу Кадетске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су: Бошкан у 24. 36. 70. и 80. Мићуновић у 48. и  Поповић у 70. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Стефановић, Црновчић, Шашић, Брајић, Мићуновић, Павловић, Бошкан, Вукобратовић, Јурешић, Нинковић, Бутраковић. У игру са клупе ушли су Поповић и Великић.

У следећем колу млађи кадети гостују гостују ШФ  проф. Болесников.

12 Тиса Њерш 7 0 1 6 5 19 -14 1

Пионирска лигa Војводине: Војводина – Кабел  5:1 (4:0)

Пионири Војводине победили су као домаћини екипу Кабела резултатом 5:1 у осмом колу Пионирске лиге Војводине.

Стрелци за Војводину били су:  Савин у 14. и 27. Стелкић у 16. Перановић у 31. и Докић у 55. минуту.

Војводина је наступила у следећем саставу: Пролић, Стојановић, Стелкић, Путеш, Чејовић, Лакићевић, Јовановић Душан 6, Перановић, Захорец, Савин, Божичић.

У игру са клупе ушли су Грбић, Ристић, Зекић, Докић, Јовановић  Душан 7, Јовић, и Веселиновић.

У следећем колу пионири гостују ШФ Арена у Суботици.