Proteklog vikenda četiri mlađe takmičarske selekcije Vojvodine nastupile su u svojim uzrasnim ligama i upisale učinak od tri pobede i jednog remija i gol razliku 17:2.

Pobede su upisali mlađi omladinci, mlađi kadeti i pioniri, dok su kadeti remizirali sa ekipom Grafičara u Beogradu.

Redovno kolo u Omladinskoj  ligi Srbije nije igrano zbog prijateljskih utakmica selekcija Srbije u uzrastima U-18 i U-19. Svoju utakmicu  9. kola protiv Grafičara omladinci Vojvodine odigraće u petak, 15. oktobra u Beogradu.

Omladinska liga Vojodine: Vojvodina – Hajduk 1912 5:0 (2:0)

Mlađi omladinci Vojvodine pobedili su kao domaćini Hajduk iz Kule rezultatom 5:0 u devetom kolu Omladinske lige Vojvodine.

Strelci  za Vojvodinu bili su  Milijašević u 9. Nikolić u 31. Kisić u 60. Jokić u 79. i Lakić u 86. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Zaviš,  Perišić, Milanov, Nikolić, Milisavljević, Đurasović, Milijašević, Radaković, Kisić, Asfour, Erić. U igru sa klupe ušli su Jokić i Lakić.

U sledećem kolu mlađi omladinci gostuju ŠF  prof. Bolesnikov.

12 Mladost (NS) 8 0 0 8 1 50 -49 0

Kadetska liga Srbije: Grafičar – Vojvodina 1:1 (1:0)

Kadeti Vojvodine remizirali su u Beogradu sa ekipom Grafičara rezultatom 1:1 u devetom kolu Kadetske lige Srbije.

Strelac za Vojvodinu bio je Kostadinović u 76. minutu.

Vojvodina  je  nastupila u sledećem sastavu: Jakovljević, Hramiš, Vještica, Čutović, Kostadinović, Velikić, Kovačev, Milošević, Janjić, Aleksić. U igru sa klupe ušli su Stajki, Butraković, Vukadinović, Pivaš i Brajić.

Derbi narednog kola između Vojvodine i Crvene zvezde koji je bio na programu u sredu otkazan je zbog smrtnog slučaja u porodici trenera beogradskog tima, novi termin odigravanja biće naknadno objavljen. Stoga, u sledećoj utakmici kadeti se sastaju sa Čukaričkim u Beogradu.

16 Ada 9 1 0 8 5 38 -33 3

Kadetska liga Vojvodine: Vojvodina – Hajduk 1912 6:0 (2:0)

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su na svom terenu Hajduk iz Kule rezultatom 6:0 u devetom kolu Kadetske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su: Boškan u 24. 36. 70. i 80. Mićunović u 48. i  Popović u 70. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Stefanović, Crnovčić, Šašić, Brajić, Mićunović, Pavlović, Boškan, Vukobratović, Jurešić, Ninković, Butraković. U igru sa klupe ušli su Popović i Velikić.

U sledećem kolu mlađi kadeti gostuju gostuju ŠF  prof. Bolesnikov.

12 Tisa Njerš 7 0 1 6 5 19 -14 1

Pionirska liga Vojvodine: Vojvodina – Kabel  5:1 (4:0)

Pioniri Vojvodine pobedili su kao domaćini ekipu Kabela rezultatom 5:1 u osmom kolu Pionirske lige Vojvodine.

Strelci za Vojvodinu bili su:  Savin u 14. i 27. Stelkić u 16. Peranović u 31. i Dokić u 55. minutu.

Vojvodina je nastupila u sledećem sastavu: Prolić, Stojanović, Stelkić, Puteš, Čejović, Lakićević, Jovanović Dušan 6, Peranović, Zahorec, Savin, Božičić.

U igru sa klupe ušli su Grbić, Ristić, Zekić, Dokić, Jovanović  Dušan 7, Jović, i Veselinović.

U sledećem kolu pioniri gostuju ŠF Arena u Subotici.