Fudbaleri Vojvodine eliminisani su u četvrtfinalu Kupa prijateljstva pošto su izgubili od ekipe Partizana rezultatom 2:3.

Strelci za Vojvodinu bili su Bjelajac u 14. i Rabini u 79. minutu.

Partizan: Radulaški, Filipović, Simić, Petrović, Ugrešić, Dragojević, Roganović, Petrović, Ilić, Došlo, Petrušić.

Vojvodina: Jakovljević, Hromiš, Čutović, Pavić, Pilić, Pivaš, Janjić, Sukačev, Kostadinović, Bjelajac, Boškan. Igrali su još Badnjar, Popović, Butraković, Rabini.

Vojvodina je povela u 14. minutu golom Bjelajca. Voša je ukrala loptu, posle greške Ilića, a onda je Boškan odlično proigrao Bjelajca na petercu koji je sa peterca pogodio za 0:1.

Partizan je uspeo da izjednači u 30. minutu, posle centaršuta sa desne strane Kostadinović je u želji da izblokira povratni pas pogodio mrežu Jakovljevića za 1:1.

Na startu drugog poluvremena Partizan je preokrenuo i poveo 2:1. U 49. minutu posle centaršuta sa boka, Jovanović je nakon asistencije Ugrešića glavom matirao Jakovljevića za preokret Partizana.

U 72. minutu Partizan je postigao i treći pogodak, posle akcije po desnoj strani i centaršuta Ćuka, Jovanović je sa peterca poslao loptu pod prečku za 3:1.

Do kraja, Voša je uspela da smanji rezultat, Rabini je posle dodavanja Boškana sa 20 metara pogodio gornji levi ugao za konačnih 3:2.