Фудбалери Војводине изгубили су у гостима од екипе Радничког резултатом 1:0 у 33. колу Супер лиге Србије.

Раднички: Дујмовић, Базиле, Ковачевић (од 52. Нешковић), Мићибући, Вујадиновић, Митровић, Касалица (од 61. Штулић), Арсић, Станковић (од 61. Млађовић), Савић, Месаровић.

Војводина: Роцков – Јеличић, Ковачевић, Стевановић – Лазаревић (од 75. Новевски), Максимовић (од 64. Зукић), Топић (од 75. Бастајић), Ђорђевић – Вукадиновић, Симић, Матић (од 64. Вукчевић).

Прво полувреме протекло је у великој борби на средини терена и са по две шансе на обе стране. Прва је припретила Војводина, Вукадиновић је у 12. минуту шутирао са преко 20 метара поред стативе, а на сличан начин узвратио је Мићибући на другој страни.

Воша је била ближа голу у 28. минуту, Вукадиновић је вратио повратну за Топића, који је шутирао са неких 13-14 метара, голман је одбранио, лопта се одбила до Матића, али га је погодила у руку.

Раднички је имао једини ударац у оквир гола преко Савића, који је главом гађао директно у Роцкова.

На самом почетку другог полувремена, у 49. минуту, Раднички је повео после велике грешке одбране Војводине. Роцков је интервенисао главом ван шеснаестерца, Стевановић је неспретно изгубио дуел на неких 40 метара, Мићибући је потом искористио и лошу реакцију Ковачевића, и лако погодио празан гол за 1:0.

Драган Радојичић је убрзо реаговао офанзивним променама, Нешковић је заменио Ковачевића, а убрзо су и Вукчевић и Зукић ушли уместо Матића и Максимовића, да би у последњих 15 минута шансу добили и Новевски и Бастајић уместо Топића и Лазаревића.

Први ударац ка голу након промена, Воша је имала у 76. минуту када је Вукчевић после центаршута са десног бока шутирао преко гола. Најближи голу био је Стевановић у 84. минуту, штопер Воше је гађао из слободњака са неких 30 метара, лопта је прошла неколико центиметара поред стативе.

Војводина до краја није успела да дође до изједначења, па је остала на седмој позицији на табели са 42 бода.